» »

Як налаштуваті супутникову антену веселкаАнтена веселка тв. Провайдер «Радуга ТВ» предлагает у своих пакетах платного супутникового цифрового телебачення каналізац для перегляду всією сім'єю. Крім трансляції програм сторонніх віробніків «Радуга ТВ» предлагает и продукт власного виробництва под маркою «Клуб 100», такий як "Ілюзіон +", "Російський ілюзіон", "Zоопарк", "Єврокіно" і "Дитячий". Зона покриття супутника Повністю покріває всю теріторію РФ и країн СНД. Для перегляду каналів звітність, Встановити и налаштуваті антену для прийому.

Як налаштуваті супутникову антену веселка
Вам Знадоби
  • - лінійній конвертер Ku-діапазону;
  • - супутниковий тюнер з CI-слотом або з можлівістю прийому кодування Irdeto 2.

Встановіть супутникову антену в місці, де перед нею не якщо знаходітіся Перешкоди - стіна висотного будинку або Високі дерева. Для прийому сигналу провайдера «Радуга ТВ» Знадоби тарілка діаметром не менше 90 см, супутниковий ресивер (тюнер), Який может прійматі сигнал в кодуванні Irdeto 2, або має CI-слот для установки карт доступу до цифрових каналів, а такоже лінійній конвертер Ku- діапазону.

Візначте, чі потрапляє ваше місце розташування в зону Дії провайдера «Радуга ТВ» и Який діаметр антени для прийому сигналу нужно. Поверніть антену в Напрямки супутника ABS 1 75E, 75 градусів с.д. Для цього скорістайтеся сайтом www.dishpointer.com, де введіть в рядку поиска найменування вашого міста або его географічні координати.

Потім на супутніковій карті, віберіть місце розташування вашого Будинки і клацніть по ньом. Під рядком поиска находится меню, что віпадає з назв супутніків. Віберіть ABS 1. Зелений промінь покаже напрямок, а в низу будут зазначеній азимут на супутник, кут розташування антени (нахил ее дзеркала) i градус повороту конвертера.

З'єднайте коаксильного кабелем через F-коннектор конвертер з ресівером, а его з телевізором. Увімкніть тюнер, налаштуйте канал ресивера на ТЕЛЕВІЗОРІ. Телевізійний провайдер «Радуга ТВ» веде трансляцію з транспондерів: 12548v22000 и 12610v22000, де перша цифра - частота, v - вертикальна полярізація, друга - ШВИДКІСТЬ потоку.

Введіть ЦІ дані в ресивер с помощью пульта ДУ. Починаєм Повільно повертаті антену вліво-вправо до появи стійкого сигналу, в цею годину у віконці налаштуванні каналу на ТЕЛЕВІЗОРІ буде змінюватіся Значення якості та потужності сигналу. Зафіксуйте ее, поворотом конвертера добійтеся більш сильного значення І закріпіть его. Для більш точного налаштування можна використовуват СПЕЦІАЛЬНІ прилади.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: