» »

Як налаштуваті супутникову антену супутник ЯмалЯк налаштуваті антену Ямал. Заразитися супутникове телебачення як Ніколи затребуване в Нашій Країні. Благо супутніків, Які ведуть мовлення на Россию зараз Достатньо. Одним з найпопулярнішіх є Ямал 202, Який передает сигнал на Більшу Частину территории держави. Більшість каналів, Які вжіваються з даного супутника, знаходяться у відкрітому доступі. Налаштуваті антену на нього можна самостійно, що не запрошуючі фахівців.

Як налаштуваті супутникову антену супутник Ямал
Вам Знадоби
  • - компас;
  • - супутниковий тюнер.

Встановіть на даху, стіни або у дворі будинку прямофокусную супутникову антену. Знадобітіся такоже ресивер, конвертер и кабель. Перед ее установкою звітність, підібраті відповідне місце, щоб в південному Напрямки в межах 50-80 метрів Не було дерев и високих будівель. Можна такоже використовуват и офсетний супутникову антену. Діаметр «тарілкі» - від 90 см, в залежності від місця розташування населеного пункту. Если ві НЕ маєте наміру налаштовуватіся на Інші супутники, з платними кодованому каналами, то вам підійде найдешевше FTA-ресивер для відкритих каналів.

Використовуются конвертор C-діапазону, так як самє на Цій частоті на супутник Ямал 202 Більшу кількість каналів, зараз їх больше 50. Місцезнаходження сателіта на орбіті - 49 градус східної довготі І, як правило, антена на більшій частіні России Розгорнутим прямо на Південь. Найкращим способом є налагодження помощью спеціальніх ПРОФЕСІЙНИХ пріладів для настройки, Які коштують й достатньо дорого, можна використовуват и дешевші аналоги, Які помощью звукового або візуального сигналу допомагатімуть в налаштуванні на супутник. У їх відсутності настройку зробіть помощью компаса. Для цього візначте градус напряму на Південь на сайті На даний www.maps.google.com.

З'єднайте коаксильного кабелем ресивер, Який Вже прієднаній до телевізора, и конвертер перед налаштування сигналу. Антену розгорніть так, щоб конвертер БУВ напрямків на Південь (скорістайтеся компасом). У меню ресивера знайдіть настройку антени, та Зі списку віберіть супутник Ямал-202. Так як на цьом супутник найсільнішій пакет каналів Йде з транспондера, что має частоту 3982 L 4285, то в списку віберіть самє его. У ресіверів зазвічай внизу Дві шкали: одна показує рівень сигналу, а друга - его Якість. Если обладнання Віддалене від місця настройки, то нужно помічник, Який буде підказуваті дані на тюнері

Поверніть антену вліво, а потім, рухаючі ее вправо, добійтеся, щоб рівень на шкалі сигналом БУВ найбільш максимальним, после цього ее переміщайте Повільно вгору або вниз, поки рівень на шкалі Якість не стану такоже максимальним. Досягті ще БІЛЬШОГО уровня сигналу можна повертаючі конвертер Зліва направо. После цього проскануйте ресивер «Сліпім Поиск» и збережіть дані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: