» »

Як налаштуваті тарілку SvecСупутникове телебачення дозволяє Дивитись телевізійні канали в будь-якому місці, де є зона покриття супутника. Для цього Використовують супутникову тарілку, ресивер або DVB-карту. Налаштування на супутник НЕ представляет ніякіх складнощів, нужно Тільки знаті напрямок, значення его транспондерів и мати Трохи Терпіння. Зато в підсумку ві можете насолодітіся вісокоякіснім цифровим телевізійнім сигналом.

Як налаштуваті тарілку Svec
Вам Знадоби
 • - перфоратор;
 • - свердла з побідітовімі наконечниками;
 • - хрестоподібна викрутка;
 • - накідний ключ на 10;
 • - накідний ключ на 13;
 • - розвідній ключ;
 • - молоток;
 • - чем для різання ПАПЕРІВ (для зачистки кабелю под конектор);
 • - кусачки;
 • - ресивер з пультом;
 • - маленький телевізор;
 • - подовжувач на 220 В.

Встановіть офсетний супутникову антену SVEC в зоні прямої відімості на південний напрямок. Це означає, что перед нею має буті висотно будинків, високих дерев і т.п. Тому оптимальним місцем для ее установки стають дахі та балкони, альо можна це сделать и біля вікна. Антена винна стояти міцно и надійно, для цього скорістайтеся перфоратором и анкерними болтами. Кронштейн, на якому вона встановлюється, винен стояти строго вертикально або строго горизонтально, залежних від місця установки (дах або стіна). Підключіть конвертер, до ресивера підключіть від нього коаксіальній кабель.

Направте супутникову антену перед налаштування после установки в тугіше сторону, Куди дівляться Інші, поруч стояти, або знаходяться в цьом ж РАЙОНІ антени. Если Поблизу Нічого подібного немає, то скорістайтеся компасом. Наприклад, при налаштуванні на супутник Hotberd 13E, Який відповідно розташованій на 13 градусі східної довготі, направте его на Південь, перед Цім візначте географічне розташування вашого міста. Південний напрямок буде пріблізно відповідаті цьом значення, Наприклад, Донецька область (Україна) находится пріблізно на 37 градусі східної довготі, відповідно напрямок на Південь = 37 град. с.д. або 37E. Тім самим, знаходіті супутник Hotbird нужно в правому секторі від Південного Напрямки. Цею метод відносіться до знаходження будь-якого супутника. Можна такоже скористати спеціальною програмою Satellite Antenna Alignment, де візначте розташування сонця на небосхілі в Певний годину. Знаючи це, можна налаштуваті антену з цього Напрямки.

Підключіть приймач до телевізора. Увімкніть живлення 220В. При установці на кабель F-коннектора ретельно стежа, щоб екран обплетенние НЕ замкнувши з центральною жилою. Це может вивести ресивер з ладу. Увімкніть телевізор, ресівер, зайдіть в меню «Установка-Поиск каналів». Віберіть у списку супутніків необхідній САТЕЛІТ, Наприклад, Hotbird 13E. У меню справа віберіть: LNBP: Вкл. (Харчування конвертора); LNBP Type: Universal (тип конвертора - універсальний); LNBP Freq: 10600/9750; DISEqC: None (так як один конвертер).

Зайдіть в підменю «Транспондер», віберіть відповідне значення. Перед Цім на сайті На даний www.lyngsat.com візначте его значення, а Яку віглядає так: 11034 V 27500, де V-вертикальна полярізація. На екрані значення "Якість сигналу» буде - 0%. Це не дивно, так як антена налаштована поки пріблізно.

Відпустіть Трохи кріплення антени, щоб можна Було ее переміщаті вліво-вправо, вгору-вниз. Встановіть ее у вертикальному положенні. Встановіть конвертер в положення «)». Перемістіть антену вліво-вправо. Робіть це плавно. Если значення сигналів НЕ змінюється, то збільште Трохи кут антени. Перемістіть ее вновь вліво-вправо. На ПЄВНЄВ етапі сигнал з супутника появится. Досягніть максимального его значення. Закріпіть антену. После чего, обертаючі конвертер, добійтеся вновь максимального значення, закріпіть конвертер. Проскануйте супутник.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: