» »

Як налаштуваті трансмітерТрансмітер являє собою Спеціальний Пристрій, Який генерує радіохвілі в діапазоні FM. ВІН здатно розшіріті возможности штатної аудіосістемі вашого автомобіля, яка НЕ ​​підтрімує відтворення звуку з цифрового носія.

Як налаштуваті трансмітер
Вам Знадоби
  • - gps-навігатор з трансмітером.

Виконано налаштування FM-трансмітера в навігаторі на прікладі марки Glofiish. ВІН здатно Передат звук із 76 до 107 МГц. Виставте частоту мовлення ту ж, что и на магнітолі. Щоб налаштуваті трансмітер на комунікаторі, включіть Спеціальний додаток.

Для цього перейдіть в меню «Пуск», віберіть «Програми» - Multimedia - FM-Transmitter. Увімкніть гарнітуру, вона потрібна для роботи трансмітера так само, як и для радіо. Інакше на екрані апарату появится ПОВІДОМЛЕННЯ про помилки и трансмітер вімкнеться.

Знайдіть у вікні програми напис Screen Off, це команда віключення екранах, а под нею находится Поточна частота. Клацніть по ній и подправьте ее вручну, ВСТАНОВИВ потрібну частоту. Далі клацніть по рівню гучності, щоб его Изменить. Праворуч натісніть опцію Change Band, щоб Изменить смугу частот.

Внизу знайдіть кнопки Start для качана роботи. А такоже Auto Scan. Виконано автонастроювання, щоб найти каналізац, доступні для прослуховування. Це Знадоби для знаходження Вільної частоти, щоб налаштуваті мовлення трансмітера.

Встановіть частоту трансмітера, вона винна буті такою ж, як и на автомагнітолі. Потужність сигналу навігатора й достатньо Слабко, тому трансмітер Не зможу перебитими радіостанцію. Тому часто одночасно Грає и станція, і звук комутатора. Тому знайдіть вільну частоту.

Далі включите Потрібний аудіофайл (книгу, музику) або навігацію. Звук буде надіс на Динаміки автомобіля, це ЗРУЧНИЙ, коли в автомобілі немає плеєра. Врахуй при вікорістанні гучно зв'язку на навігаторі, что гарнітура вікорістовується як мікрофона. Основною ПЕРЕВАГА Використання трансмітера Полягає в тому, что звук буде регулюватіся відповідно до пріорітету джерела. Наприклад, ЯКЩО на телефон надійде вхідній Дзвінок, то гучність музики буде зменшено автоматично.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: