» »

Як налаштуваті транспондериДля Отримання вісокоякісного зображення супутникового телебачення слід мати добрі налагодженості супутникову тарілку, хороший кабель, ресивер, телевізор и параметрів для налаштування транспондерів. Залежних від тв приймач, картинка на ньом может буті як просто в цифровому форматі, так и в HD.

Як налаштуваті транспондери
Вам Знадоби
  • - супутниковий тюнер (ресивер).

Підключіть супутникову антену до супутникового ресивера. Для цього візьміть коаксильной кабель, зачистите его, на кінці накрутіть F-конектори и з'єднайте конвертер з тюнером через вхід LBNin. Будьте уважні, в цею момент ресивер повинний буті відключеній від мережі 220 В, вітягніть вилку з розетки.

Підключіть супутниковий тюнер до телевізора. Для цього з'єднаєте будь-який з роз'ємів ресивера - scart, тюльпани, антенний вихід, HDMI з доступним на телепріймачі. После Підключення віберіть будь-який Зручний канал, тепер на ньом перемикань между програмами будете делать пультом тюнера. Віберіть у ручному режімі - поиск на каналу, супутниковий ресивер при цьом винен буті включень и на его табло має світітіся число, а не годинник. Збережіть канал на ТЕЛЕВІЗОРІ.

Налаштуйте супутниковий тюнер на прийом сигналу з транспондерів Вибраного супутника або групи сателітів. Натісніть кнопку «Меню», потім «антена» або «налаштування», віберіть відповідній супутник, ЯКЩО йо немає - введіть вручну и встановіть значення на пунктах DiSEqC, позіціонер, LNB, 0/12V, спалах тони. Наприклад, для лінійного Універсального конвертера LNB частота гетеродина є 9750/10600, для кругового - 10750, для C-BAND діапазону-5150. ЦІ технічні характеристики нанесені на етикетки супутнікової головки.

Віберіть у меню Потрібний супутник, встановіть DiSEqC для нього. Найпошіренішім варіантом Підключення для декількох сателітів - Перемикач на 4 псуй. Підключаючі Супутникові конвертори до DiSEqC Перемикач відзначте, на Які входь БУВ КОЖЕН з них прієднаній. У меню супутникового ресивера виставте псуй DiSEqC Перемикач відповідно підключенім Супутниковий голівках. Або налаштовуйте КОЖЕН САТЕЛІТ окремо.

Дода Потрібний канал на Супутниковий ресівері. Для цього звітність, налаштуваті транспондери и проскануваті їх. Візначіті Потрібні параметрами можна на сайтах www.lyngsat.com або www.flysat.com. Потім введіть їх в меню транспондерів супутника и натісніть кнопку «скануваті». Збережіть Отримані каналізац, робіть Цю операцію два рази на місяць, так як супутники могут міняті позіції. Если канал не знайдення, то це может буті чі погано налаштована на прийом антена, або Параметри транспондера змініліся. Внесіть оновлені налаштування в список для потрібного супутника І знову проскануйте его.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: