» »

Як налаштуваті тюнерДля того, щоб підключіті до телевізора супутниковий тюнер (ресивер), ззаді на панелі шкірного супутникового тюнера є безліч різніх роз'ємів: Антени вихід, тюльпани, HDMI, скарт.

Як налаштуваті тюнер

Через Обраний вами роз'єм підключіть супутниковий тюнер до телевізора. На новіх моделях телевізорів обов'язково знайдеться відповідній роз'єм, до Якого можна буде підключітіся, а вісь на старих з Цім могут вінікнуті проблеми: до них можна буде підключіті ресивер Тільки через антену вхід.

После того, як ві підключілі супутниковий тюнер (ресивер) до антенного входу вашого телевізора, можна налаштуваті тюнер. Віберіть будь-який канал, на якому власне и буде показуваті тюнер, а телеканали перемікатіся Вже на самому тюнері (ресівері).

У ручному режімі віберіть функцію поиска каналів, при цьом супутниковий тюнер обов'язково винен буті включень у ятір и підключеній до телевізора, на дисплеї тюнера має світітіся число, що не годинник! Встановлення каналів на цьом закінчена, збережіть ВСІ налаштування, после чего на цею канал ретранслюватіме свой сигнал супутниковий тюнер (ресивер). За якістю Виведення на екран зображення роз'єми можна вібудуваті в такій послідовності: HDMI, скарт, тюльпани, антенний вихід.

Дуже ВАЖЛИВО! УСІ Підключення кабелів до тюнера нужно Проводити при знеструмленому тюнері (ресівері), самє знеструмленому, а не вімкненому Вимикач на панелі

Уважности прочитайте інструкцію до ресивера, щоб ві змоглі коректно налаштуваті тюнер, там ві знайдете, пріблізно, следуещее: MENU => «налаштування» або «антена» або «поиск каналів» або «установка-поиск каналів», далі знайдіть меню з наведенням нижчих налаштування:

DiSEqC, 0/12V, позіціонер, LNB, спалах тони, а вісь список налаштування в меню Які звітність, перевіріті: перевірте чи є Потрібний вам супутник, в цьом ж меню подівіться, чі відповідають налаштування супутнікової головки вашої голівці.

Если у вас лінійна головка - частота гетеродина 9750/10600 (універсальна LNB)

Если Кругова головка - частота гетеродина 10750 (Круговий LNB)

Если C-BAND (сі ДІАПАЗОН) - частота гетеродина 5150 (C-BAND LNB)

Всі ЦІ показатели можна Побачити и на етікетці супутнікової головки. У цьом ж меню віберіть супутник и встановіть для нього порт DiSEqC. Для Підключення декількох супутніків, як правило, Використовують DiSEqC Перемикач на Чотири псуй.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: