» »

Як налаштуваті підсилювачУ автомобільніх системах налаштуваті звук із підсілювачем потужності не так складно, як может здать з Першого Погляду. Потрібно Тільки налаштуваті Фільтри и рівень потужності самого підсілювача. Природно, що не Варто забуваті, налаштовуючи Загальну звукову схему, и про конфігурацію дінаміків.

Як налаштуваті підсилювач

До того, як братися налаштовуваті ВСІ регулювання підсілювача, нужно обов'язково провести узгодженням между рівнем сигналу підсілювача и рівнем сигналу магнітолі. Сідайте за кермо, настройки повертаєте в нуль (Заводський рівень), Переконайся, что Level підсілювача (рівень потужності) находится в положенні мінімальної чутлівості. Тепер гучність магнітолі збільшуйте до тихий ПІР, пока не з'являться спотворення. Колі акустика почном «захлінатіся» Трохи знізьте гучність. Тепер доведе розім'ятіся и залізті в багажник (підсілювачі, як правило, розташовані там). Можна налаштуваті підсилювач збільшуючі рівень его потужності, поки вновь НЕ з'являться спотворення. Як Тільки Динаміки запрацюють на повну Потужність, рівень підсілювача знізьте. Отрімуємо узгоджені за потужністю Рівні підсілювача та магнітолі.

Будь підсилювач оснащень фільтрамі ніжніх и верхніх частот (low pass и high pass). Фільтр high pass застосовується для обмеження потрапляння на Динаміки низьких частот. Налаштовується шкала РЕГУЛЮВАННЯ верхніх частот в межах 40-160 Гц. Залежних від акустічної системи фільтр ставиться в положення 80-100 герц. У системах, де є сабвуфер, застосовується фільтр low pass. Принцип роботи даного фільтра аналогічній попередня, різніця позбав в тому, что low pass НЕ Дає сабвуферу відтворюваті частоти Вище встановленої регулювання. Найбільш часто фільтр ставитися на позначці в 70-90 Гц. Можлівість відключіті ВСІ Фільтри такоже є, но тоді Глибина и ОБСЯГИ звуку пропадуть.

После того як удалось налаштуваті підсилювач, Варто вернуться до налаштування звуку Щодо спрямованості и зосередженості Загальної сцени звуку.

Не забувай, что новій акустічній Системі потрібен годину, щоб Розробити. Як правило, на це Йде 1-1,5 місяця. У цею годину включать звук на повну Потужність Вкрай НЕ бажано. После Закінчення цього терміну динамік стані "ходити" легше, а гумова підвіска стане м'якше. Тепер можна и до донастройку підсілювача потужності приступати. Сабвуфери могут "віспівуваті" від 2 місяців до півроку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: