» »

Як налаштуваті ефірну антенуЯк налаштуваті тв антену. Ефірні антени Дешевше супутникових та їх налаштування НЕ представляет складних маніпуляцій. Достатньо мати пряму відімість з Передавальний центром, якісний підсилювач ТВ-сігналів и хороший телевізійний кабель. На территории Нашої країни основні канали ефірного телебачення без праці пріймаються на Такі антени.

Як налаштуваті ефірну антену

Правильно віберіть напрямок на телевізійний Передавальний центр и наведіть на нього антену. Наводьте по антені, яка має більш вузьке діаграму спрямованості, тоб по ДМВ діапазону, и вибрать найслабшій канал в ньом. Візьміть телевізійний кабель з самою Товста центральної жітлової. Підключіть до вімірніка уровня до дециметровому антени І, заміряючі рівень сигналу, знайдіть его максимум: для МВ1 (1-5 канал) - 74 дБ, для МВ2 (6-12 канал) - 60 дБ, для ДМВ (21-69 канал) - 50 дБ. Если вімірювача немає, добійтеся кращої картинки. Дефект зображення может вінікаті через недостатній рівень сигналу, тоді на екрані з'являється «снег», або ж через недостатньо високого відношення сигнал / шум.


Вірівняйте Рівні между діапазонамі. Дану процедуру, на жаль, без вимірювального приладнав сделать практично Неможливо. Традіційно й достатньо сильно пріймається перший ДІАПАЗОН и нерідко слід ввести в схему атенюатора. На іншому діапазоні потужній сигнал у 8 каналу (Росія), а це зазвічай вімагає установку режектора на 8-й канал, можна даже регульованості. За цією ж схемою вірівняйте за рівнямі помощью режекторного фільтрів дециметрового ДІАПАЗОН, в цьом випадка может Знадоби передпідсілювач ДМВ.


Підключіть после цього ВСІ кабелі з підготовленімі діапазонамі до мультібенду (Багатовходові підсілювача), де сигналі помощью діапазонніх регуляторів сумуються, вірівнюються и посілюються до необхідного уровня для подачі в ятір. Врахову при цьом, что телевізору нужно від 60дБ до 90 дБ, а сигнал, Який посілюється прежде 100 дБ может создать интермодуляцию (переусіленіе). У результаті чого, на зображенні з'являються Тіні, коли просвічується через один канал картинка іншого каналу або «хрести». Колі ж Рівні нижчих, то слід поміняті антени на більш потужні або ж підняті їх Вище.


Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: