» »

Як Оновити GPS-навігаторАвтомобільний навігатор - Дуже Зручний прилад. ВІН дозволяє орієнтуватіся в будь-якому Незнайома городе. Єдина незручність, Яке доставляє такий електронний помічник - необхідність періодічно оновлюваті застарілі карти. Це проста процедура, якові можна Виконати трьома способами: оновлення безпосередно (ЯКЩО Пристрій має доступ до мережі Інтернет), с помощью комп'ютера и спеціальної програми, через офіційний сайт виробника.

Як Оновити GPS-навігатор

Перший способ. Увімкніть навігатор. Зайдіть в Меню и оберіть "Мої продукти». Далі віберіть картку Зі списку доступних для оновлення. Натісніть «Так», коли програма запропонує Оновити карту.

Другий способ. Увімкніть ПК и війдіть в інтернет. З офіційного сайту скачайте програму для оновлення. Встановіть програму для оновлення помощью майстра установки. Запустіть програму. Вона автоматично знайде ВСІ оновлення и відасть пропозіцію про Збереження їх на ПК. Натісніть кнопку для продовження процедури и чекайте Завершення закачування. Підключіть навігатор до ПК.

После цього запустіть програму для оновлення. Вона автоматично знайде підключеній навігатор. Если Нові карти будуть знайдені програмою, то вона запропонує Оновити їх на Пристрої. Віберіть версию, до Якої Хочете Оновити програмне забезпечення навігатора. Если у Ваші намірі не заходити оновлення Всього ПО, то можете Встановити Тільки Нові карти, вибрать пункт «Не оновлюваті додаток».

Далі віберіть Зі списку Потрібні карти, натісніть «Оновити». За завершенні установки оновлення, війдіть з програми. Вімкніть навігатор від комп'ютера. Увімкніть навігатор для перевіркі.

Третій способ. Зайдіть на офіційний сайт виробника. Пройдіть реєстрацію на цьом сайті | Статистика. Знайдіть Розділ «Мої оновлення (Пристрої)». Підберіть необхідні карти. После цього з'явиться ПОСИЛАННЯ для їх скачування. Збережіть файли на ваш ПК. Если файли завантажені архівом, їх звітність, вітягті в папку.

Далі підключіть навігатор до ПК. Відаліть з папки з картами ВСІ попередні Версії карт. Запустіть програму оновлення и почніть закачування новіх карт на ваш Пристрій.

За завершенні будь-який з ціх процедур ваш GPS-навігатор буде містіті Нові карти, по якіх вам буде простіше орієнтуватіся в будь-якому місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: