» »

Як Оновити ПЗ телевізора PhilipsОновлення програмного забезпечення телевізора дозволяє поліпшіті Якість роботи пристрою и виправити деякі помилки. Більшість СУЧАСНИХ моделей телевізорів мают вбудований систему установки Нової прошивки.

Як Оновити ПЗ телевізора Philips
Вам Знадоби
  • - USB-накопичувачі;
  • - файли прошивки.

При роботі з телевізорамі ФІРМИ Philips ВАЖЛИВО правильно вібрато відповідну версию програмного забезпечення. Відвідайте офіційний сайт цієї Компанії. Введіть в рядок поиска найменування потрібної МОДЕЛІ пристрою.

Віберіть вкладку «Програмне забезпечення». Завантажте запропоновану версию мікропрограмі, яка Підходить для даної МОДЕЛІ телевізора.

Розпакуйте файли з Завантажени архіву. Підготуйте USB-накопичувачі для роботи з телевізором. Відформатуйте Пристрій у файлову систему FAT32 або FAT16. Перейдіть до вмісту папки, в якові БУВ розпакованій скачаний архів.

Скопіюйте файл upgrade.pkg в кореневий каталог USB-накопичувачі. Обов'язково Переконайся в тому, что вікорістовуваній телевізор підтрімує роботу з даною флешкою ​​або зовнішнім жорсткий диск.

Вімкніть телевізор. Підключіть USB-накопичувачі до роз'єму з написа SERV. Це Дуже ВАЖЛИВО етап, ТОМУ ЩО функція оновлення прошивки через Інші USB-каналізац может НЕ підтрімуватіся.

Увімкніть телевізор. Почекаев Деяк годину, поки буде Виконано сканування USB-накопичувачі. После визначення файлів прошивки Пристрій в автоматичності режімі перейшовши в режим оновлення прошивки.

После запуску нового меню натісніть кнопку Yes и дочекайся Зміни програмного забезпечення. На годину Здійснення цього процеса рекомендуються підключаті телевізор до джерела безперебійного живлення. Це дозволити Запобігти псування пристрою в результаті Відключення електроенергії.

Если телевізор НЕ зміг самостійно візначіті наявність прошивки в накопічувачі, відкрійте меню налаштування и перейдіть до пункту «Оновлення вбудований». Запустіть сканування флешки и виконан Дії, опісані в попередня кроці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: