» »

Як Оновити телевізор SamsungРозробник телевізорів Samsung нерідко випускають Нові Версії мікропрограм для ціх прістроїв. Установка оновленого програмного забезпечення дозволяє поліпшіті Якість роботи устаткування і розшіріті его функціональні возможности.

Як Оновити телевізор Samsung
Вам Знадоби
  • - Flash-карта;
  • - доступ в інтернет.

Відвідайте офіційний сайт ФІРМИ Samsung. Відкрійте категорію Завантажени и Заповніть запропоновану форму. Обов'язково уточніть точне найменування МОДЕЛІ вашого телевізора. Перейдіть до списку доступних файлів.

Натісніть кнопку «Завантаження та документація». Відкрійте вкладку «Прошивка». Виконано завантаження Останньоі Версії програмного забезпечення, доступною на сайті На даний.

Приступите до підготовкі USB-накопичувачі. Саме з нього буде Виконувати оновлення мікропрограмі. Переконайся в тому, что телевізор зможите зчітуваті інформацію з накопичувачі даного ОБСЯГИ.

Відформатуйте flash-карту. Використовуются файлову систему FAT16 або FAT32. Багато моделей телевізорів НЕ Працюють Зі структурою NTFS в контексті оновлення мікропрограмі. Відкрійте Завантажени з сайту файл. ВІН винен являти собою саморозпаковується. Вітягніть файли в кореневий каталог накопичувачі.

Війміть flash-карту з комп'ютера. Підключіть Пристрій до вімкненого телевізора. Увімкніть обладнання и Почекаев, поки завершитися сканування флешки. Варто відзначіті, что ЯКЩО в корпусі телевізора присутній порт USB з Позначку Serv, звітність, використовуват самє его.

После автоматичного визначення файлів прошивки з'явиться нове меню, что містіть пропозіцію Оновити ПЗ. Натісніть кнопку «Так», вікорістовуючі пульт дістанційного Керування.

Если телевізор включівся в звічайній режімі, самостійно відкрійте сервісне меню и перейдіть до пункту «Оновлення ПЗ». Віберіть порт, до Якого підключена flash-карта.

Дочекайся автоматичного вімкнення телевізора. Війміть USB-накопичувачі з пристр. Увімкніть ТВ и Переконайся в тому, что обладнання працює стабільно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: