» »

Як обнуліті струменевий картриджПри заправці картриджів струменевим принтерів іноді нужно обнуляті їх значення, а інакше при друку головка з картриджем НЕ зрушіться Зі свого місця. Для Скиданом значень чіпа всередіні картриджа Використовують СПЕЦІАЛЬНІ Пристрої - Програматор.

Як обнуліті струменевий картридж
Вам Знадоби
  • - картридж принтера;
  • - програматор.

Если ві перший раз стікаєтеся з такою проблемою, нужно, щоб ві розумілі ті, что будете делать. Всередіні Деяк картриджів є чіпі, Які підраховують ОБСЯГИ фарби або листів, Який вітрачається при друку. Грубо Кажучи, чіп Виконує роль таймера, по закінченню необхідного значення на его ціферблаті, друк автоматично блокується.

Як правило, чіпі картриджів, Які йшлі разом з принтером, й достатньо Важко обнуліті. Вам звітність, прідбаті аналогічній орігінальному картридж, для Якого буде можливіть Проводити Скиданом значень. Для Виконання цієї Операції Використовують Програматор. За зовнішнім виглядах це Пристрій має Невеликий розмір, пріблізно з пару сірніковіх коробок або Трохи больше (покладів від конкретної МОДЕЛІ). З одного боку знаходяться контакти, а з Іншого - Індикатори, іноді ще Присутні деякі кнопки.

Наприклад, для картриджів від принтерів Epson порядок Дій буде Наступний. Відкрійте кришку принтера и вітягніть картридж, натіснувші спеціальну кнопку, яка винна загорітіся червоного кольору, ТОМУ ЩО фарба підійшла до кінця.

Візьміть картридж (чорний або кольоровий) в одну руку, в іншій руці винен знаходітіся програматор. Зіставте Клем пристрою обнулення з контактами картриджа, потім натісніть відповідну кнопку. После включення сигнального індікатора роз'єднаєте Обидва Пристрої.

Таку ж операцію повторіть з Решті картриджами, потім вставте їх назад в лоток друкуючої каретки. Закрійте кришку І ще раз натісніть кнопку, что сігналізує про малу кількість чорнила.

Повторіть операцію друку відкритого документа, перевірте Показник чорнила через програму драйвера принтера. Если чорнило залиша в тому ж положенні, як и до Операції Скиданом, повторіть процес вновь.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: