» »

Як оживити акумулятор телефонуПри трівалому корістуванні телефоном можна помітіті, Що з годиною заряду его акумулятора вістачає на все більш Короткі Терміни. Праворуч в тому, что матеріали, Які Використовують в батареї, розраховані на Певний Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ и поступово втрачають свои характеристики. У цьом випадка звітність, провести деякі заходь з пожвавлення акумулятора телефону.

Як оживити акумулятор телефону

Візьміть акумулятор телефону и підключіть его паралельно до НАВАНТАЖЕННЯ и вольтметру. Даній метод пожвавлення батареї проводитися помощью Підвищення напруги. Як НАВАНТАЖЕННЯ может буті використаних будь реостат. Розрядіть таким способом акумулятор телефону до 1 В.

Контролюваті напругу звітність, постійно, так як Падіння напруги нижчих 0,9 В может Згубна позначітіся на подальшій працездатності батареї. Такоже вімірюйте періодічно температуру пристрою. Если вона піднялася Вище 50 градусів, то вімкніть НАВАНТАЖЕННЯ від акумулятора и дайте Йому охолонуті. После чего продовжіть розрядку.

Зачекайте 10-15 хвилин после розрядкі, поки в елементі НЕ Відбудеться нормалізація процесів. До акумулятора после цього підключіть послідовно амперметр и паралельно джерело живлення и вольтметр. Харчування одним контактом включається в плюс батареї телефону, а другий у Вільний контакт амперметра. Встановіть на акумуляторі телефону термореле або термодатчик. Щоб отріматі більш точні свідчення, скорістайтеся для кріплення термопастой.

Поставте регулятор напруги на джерелі живлення в мінімальне положення. Підвіщуйте Напруга поступово. При цьом контролюйте Зміни в сілі Струму. Ее величина винна досягті Значення десятої Частини від Ємності акумулятора, якові можна дізнатіся з інструкції до телефону або на самому Пристрої.

Продовжіть підвіщуваті напругу, спостерігаючі за зниженя сили Струму. Спочатку змінюйте положення регулятора КОЖЕН п'ять хвилин, а з годиною - щогодіні. Досягніть показання напруги в 1,5 В, после чего заліште акумулятор телефону на зарядці.

Пріблізно через 4-6 годин Сила Струму остаточно стане рівною нулю, после чего звітність, відключіті батарею від джерела живлення и Залишити ее на 20-25 хвилин для нормалізації процесів. Зарядіть акумулятор Повністю. Через кілька днів повторіть операцію. Незабаром ві помітіте, что батарея телефону відновілася и трімає заряд як нова.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: