» »

Як оживити батареюЯк оживити батарейку. Всі портативні Пристрої в Данії годину обладнуються спеціальнімі батареями, Які віступають Джерела живлення и вімагають зарядки после Закінчення Певного терміну роботи. У результаті неправільної або довгої ЕКСПЛУАТАЦІЇ акумулятори могут втрачати свой запас ЕНЕРГІЇ, что зніжує годину їх Використання. У зв'язку з ЦІМ звітність, годину від годині Проводити Операції з їх пожвавленню.

Як оживити батарею

Дістаньте батарею з вашого портативного пристрою. Знайдіть якусь НАВАНТАЖЕННЯ, якові звітність, підключіті паралельно до акумулятора. Наприклад, можете скористати автомобільнімі лампочками. После цього такоже паралельно підключається вольтметр.

Спостерігайте за показаннями вімірювача. Звітність,, щоб батарея розряда до 1В. Если Напруга впадаючи нижчих 0,9 В, то может стать поломка акумулятора, после Якої его буде складно оживити. Такоже Дуже ВАЖЛИВО вімірюваті температуру пристрою. Если вона підніметься до 50 градусів, то звітність, відключіті НАВАНТАЖЕННЯ до охолодження, после чего продовжіті розрядку.

Заліште батарею на 10-15 хвилин после розрядкі. Це звітність, для того, щоб в елементі Пристрої Відбулася нормалізація процесів. Підключіть акумулятор до джерела живлення и знімайте показання помощью вольтметра и амперметра. Харчування при цьом підключається одним контактом до плюса батареї, а друга до вільного контакту амперметра.

Обов'язково пріробіті до пристрою термореле або термодатчик, Який для більш точні свідчення кріпіться термопастой. Дані деталі можна прідбаті на будь-якому радіо прайси.

Встановіть на джерелі живлення мінімальне положення регулятора напруги. При цьом заздалегідь звітність, ознайомитись з Інструкцією до пожвавлюються батареї и візначіті ее Ємність. Почніть підвіщуваті напругу и стежте за показаннями амперметра. Зупініться после того, як Сила Струму досягнено десятої Частини Ємності пристрою.

Приступите до поетапна Підвищення напруги. ПРОТЯГ Першої години змінюйте положення регулятора кожні п'ять хвилин, а в подалі - щогодіні. При цьом звітність, стежіті за показаннями вольтметра и амперметра. При досягненні напруги в 1,5 В пріпініть его змінюваті. Далі заряджайте батарею ПРОТЯГ 4-6 годин до тихий ПІР, поки Сила Струму не стану рівною нулю. Вімкніть акумулятор від джерела живлення. Повторіть операцію через кілька днів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: