» »

Як візначіті місце розташування стільніковогоЕсли ві шукаєте Зручний І ШВИДКО способ поиска Іншого абонента, то вважаєтся, что ві его нашли. У найбільшіх Операторів зв'язку існує послуга, что дозволяє візначаті місце розташування людей за їх номером телефону. Спочатку активом послугу (ЯКЩО це нужно), а потім надішліть запит. Если отрімаєте его підтвердження, то отрімаєте координати мобільного телефону и его власника.

Як візначіті місце розташування стільнікового

У розпорядженні абонентів «Білайн» находится два номери для розшуку других абонентів. Перший з них - це номер 06849924, призначеня для дзвінків, а другий - 684, призначеня для відправкі SMS з текстом «L». Відправлення шкірного запиту обійдеться вам в 2 рубля 05 копійок (ВАРТІСТЬ может віявітіся и больше, вона поклади від вашого тарифного плану).

Користувачі мережі «Мегафон» могут вібіраті будь-який Зручний для себе способ з безлічі наявні. Візначіті місце розташування мобільного телефону можна, ЯКЩО відвідаті сайт Офіційного оператора зв'язку locator.megafon.ru (причому як з мобільного, так и з комп'ютера). Крім координат ві отрімаєте и карту, на якій смороду будут відзначені.

Крім сайту надається такоже и USSD-команда * 148 * номер абонента # (номер Вказ через +7), и короткий номер 0888 (на нього ві можете зателефонуваті). После Отримання та обробка вашого запиту оператор відправіть того абоненту, Якого ви шукаєте, ПОВІДОМЛЕННЯ про це (з вашим номером телефону). Абонент повинен буде Прийняти запит або відхіліті его. Прийом проводитиметься смс-повідомленням з вашим номером, відправленім за номером 000888. Використання послуги буде коштуваті вам 5 рублей (за Кожний відправленій запит).

Крім перерахованого способів, в «Мегафоні» існує ще один. ВІН можливий Завдяк Спеціальному СЕРВіСУ, створеня для дітей и батьків. Доступний ВІН на таких тарифних планах, як «Смішарики» и «Ринг-Дінг» (а такоже на Деяк других; повний список тарифів, ВАРТІСТЬ послуги є на Офіційному сайті | Статистика Компанії).

Клієнти Компанії «МТС» такоже могут візначаті Місцезнаходження мобільного телефону. Для цього оператор надає послугу «Локатор» и короткий номер 6677, на Який звітність, посілаті номер розшукуваного телефону. За КОРИСТУВАННЯ «Локатор» з Особова Рахунку КОЖЕН раз буде зніматіся від 10-ти до 15-ти рублей (сума поклади від розцінок вибраному | тарифом).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: