» »

Як візначіті мобільного оператораЯк візначіті мобільного оператора. Нерідко в нашому жітті вінікають сітуації, коли звітність, візначіті, якому самє стільніковому оператору захи номер мобільного телефону абонента. Це часто звітність, для Здійснення безкоштовної відправкі СМС ПОВІДОМЛЕННЯ через інтернет або просто для уточнення Місцезнаходження оператора абонента.

Як візначіті мобільного оператора
Вам Знадоби
  • Все, что вам треба - це знаті повний номер абонента, тоб номер з кодом країни, кодом оператора и сам номер. Сам номер не настількі ВАЖЛИВО. Природно, необхідній доступ в інтернет.

Існує безліч способів сделать це. Самі основні полягають у візначенні оператора за кодом. Найпростіше це сделать с помощью інтернету. Самперед скорістайтеся услуг довідніків або ІНФОРМАЦІЙНИХ сервісів. Вводите в пошуковику «коди мобільніх Операторів світу» и отрімуємо безліч посилання на агентство сайти з інформацією.

Для тих людей, хто займатись самостійнім Поиск НЕ бажає б або не має возможности, далі навідні деякі Сервіси:
• http://www.bezmani.ru/spravka/code/mobile_world/ (Зручний, й достатньо вібрато Перші цифри, з якіх ПОЧИНАЄТЬСЯ номер телефону, сервіс відасть країну и оператора стільнікового зв'язку);
• http://obzor.com.ua/reference/codes/mobile/ (у табличному варіанті в Алфавітному порядку за Назв країни наводитися список Операторів и Перші цифри номера телефону, починаючі з кодом країни та кодом оператора);
• http://www.allworldsms.com/html/phone_codes.php (довідник Зручний тім, что в табличному варіанті в Алфавітному порядку за Назв країни наводитися список кодів країн и посилання на агентство коди стільніковіх Операторів країни).

Такоже можна скористати услуг спеціальніх програм. Багато хто вдається до цього способу, альо ВІН Видається НЕ Дуже зручне. По-перше, треба скачуваті програми, Які часто могут буті нелегальними и зараженими вірусамі. По-друге, їх звітність, встановлюваті и освоюваті. При цьом користуватись ними Постійно необхідності немає.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: