» »

Як візначіті полярність колонокЗдавай б, навіщо позначаті полярність на дінаміці стереосистеми? На нього ж подається змінна Напруга. Однак ЯКЩО акустичних головок в Системі декілька, включать їх нужно синфазно. На висновка тієї чи Іншої головки позначають ті значення полярності, при якому дифузор переміщається в Напрямки вперед.

Як візначіті полярність колонок
Вам Знадоби
  • - кишеньковий ліхтарик з лампою розжарювання;
  • - щупі з ізольованімі ручками;
  • - незмівній маркер;
  • - вольтметр.

Щоб візначіті полярність ДИНАМІКА, зробіть Пристрій-пробник. Візьміть звічайній кишеньковий ліхтарик з лампою розжарювання. Від'єднайте від нього вимикач, вместо Якого нужно буде підключіті два щупа. Щупі повінні буті з ізольованімі ручками, ТОМУ ЩО, коли Напруга відключається, на висновка головки з'являється Напруга самоіндукції.

За помощью контрольного вольтметра здійсніте перевірку полярності на щупах, после чего нанесіть на щупі відповідні позначення. Колі щупі замікаються, лампочка винна горіті.

Вімкніть підсилювач и взагалі всю акустичну систему, війміть шнур з розетки. Потім відключіть від других ланцюгів системи Висновки дінамічної головки. Далі підключіть Обидва щупа до вісновків головки, унікаючі торкання вісновків и металевих частин самих щупів. І на дифузор Дивіться уважности. Если ВІН при підключенні переміщається назовні, и всередину - при відключенні, значити, полярність правильна. Если картина спостерігається протилежних, нужно поміняті полярність Підключення щупів, а потім повторити перевірку.

На каркасі головки позначте полярність, бажано незмівною маркером, яка відповідає полярності Підключення щупів.

Виконано ті ж Самі Операції и для других дінаміків акустічної системи. І не важливо, через кросовер смороду підключені або безпосередно, нужно їх підключіті синфазно так, щоб плюсові Висновки головок відповідалі контакту червоного кольору на задній стінці власне колонки.

Перевірте и переробіть, ЯКЩО нужно, друга акустичну систему. Перевірте, закривши корпуси двох колонок, чи правильно здійснено їх Підключення до підсілювача. На здійснює такий з'єднання кабелі можна помітіті червоні Мітки. У кожному разі, провідник з міткою винен підключатіся до клеми червоного кольору, а тієї, что без Мітки - до клеми чорного кольору.

Увімкніть стереосистему и Порівняйте звучання, яка вона відає тепер, з тим звучанням, что вона відавала до вашого втручання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: