» »

Як відключіті сігналізацію в машініСигналізація - це своєрідна гарантія того, Що з вашим автомобілем буде все гаразд, поки ві відсутні. Однак установка дешевого и неякісного обладнання Дуже часто засмучує автовласніків збоямі в Системі. Використання машини в сильний мороз такоже может привести до некоректної роботи сігналізації. Всі це віклікає несподіване включення бузку и труднощі при запуску двигуна. У такому випадка сігналізацію нужно відключіті.

Як відключіті сігналізацію в машіні

У Першу Черга вімкніть сігналізацію брелоком. Если ві помічаєте, то багато НЕ всегда Діє, то перевірте батарейки. Можливо, правільній работе сігналізації заважають Сильні радіоперешкоді. У такому випадка вімкнуті сирену Вийди Тільки з Дуже блізької відстані, направивши брелок на датчик з антеной або на кузов, де знаходится основний блок живлення.

Если відключіті сігналізацію брелоком НЕ виходе, скорістайтеся секретної кнопкою. Зазвічай ее розміщують поруч Із запобіжнім блоком в салоні автомобіля. Если ж вам встановлювали сігналізацію на замовлення, то місце знаходження Вимикач відомо Тільки вам. После знаходження секретної кнопки введіть пін-код для Відключення сігналізації. Зазвічай ВІН вводитися путем включення запаленою и натісканням на секретну кнопку ПЄВНЄВ кількість разів. Правильне Використання секретної кнопки повинною буті докладно описано в інструкції до вашої сігналізації.

После Відключення сігналізації штатним путем помощью брелока або секретної кнопки звітність, прібраті живлення пристрою. Відкрійте капот и зніміть клеми сігналізації з акумуляторної батареї. До слова, причиною збою роботи охоронної системи может буті зниженя заряд АКБ. У такій сітуації нужно вімкнуті сирену штатним способом и зарядитися акумулятор.

Щоб несправностей сигналізація НЕ заважала запуску двигуна, з'єднайте 2 дрота запаленою, минаючи реле охоронної системи. Всі ЦІ процедури допоможуть позбав в найпростіших конструкціях сігналізацій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: