» »

Як Відкрити кришку айфонаЗняття кришки iPhone віконується для заміні задній панелі на нову або Зміни акумулятора. Через задню кришку такоже мо буті здійсненій доступ до вмісту апарату для ремонту. Щоб Знято кришку, вам буде нужно відкрутіті кілька гвінтіків на корпусі пристрою.

Як Відкрити кришку айфона
Вам Знадоби
  • - викрутка для Зняття гвинтів Philips;
  • - присоска для екранах iPhone 5/5s.

Перед відкручуванням задній панелі включите безгучної режим, скоріставшісь Перемикач на лівій стороні пристрою. После цього вімкніть iPhone, затіснувші клавішу живлення, розташовану в правій Верхній частіні апарата.

Гвінтікі, Які дозволяти Знято задню кришку, знаходяться на Нижній частіні апарата. Щоб їх відкрутіті, скорістайтеся спеціальною викрутки, прізначеної для розбору мобільніх телефонов.

Если ві вікорістовуєте iPhone 4 або 4S, после відкручування поставте два великих пальці на лівій панель пристрою и посуньте ее у Напрямки вгору. Виконую операцію акуратно и без різкіх рухів, оскількі! Застосування Великої кількості сили может стать причиною поломки кріплень.

Як Тільки кришка зрушіться вгору, відокремте ее від пристрою и відкладіть в сторону. Ві побачим внутрішню Частину и акумулятор апарату. Акуратно війміть батарею, ЯКЩО Хочете сделать заміну. Встановіть нову батарею в апарат и прікрутіть задню панель тому.

Зверніть уваг, что розбирання iPhone 5 и 5s здійснюється Дещо іншім способом. После відкручування гвінтіків на Нижній панелі апарату вам буде нужно Знято НЕ нижню, а верхню панель з екранах пристрою. Для цього скорістайтеся спеціальною присоски, якові можна прідбаті в будь-якому магазині аксесуарів для стільніковіх телефонов. Такоже дана присоска входити в комплект наборів для розбирання iPhone.

Відкрутівші гвінтікі на Нижній панелі, встановіть присосок на центральна частина екрана. У одній руці зафіксуйте телефон и тримайте нижню и бічну Частини пристрою. Другою рукою потягніть дисплей помощью присоски до тихий ПІР, поки ВІН НЕ від'єднається від панелі. После цього акуратно відсуньте екран.

Если ві збіраєтеся делать заміну батарейки, відкрутіть гвинти, Які кріплять шлейф дисплея до плати телефону, за помощью викрутки. После завершення процедури заміні встановіть дисплей назад, закрутивши гвинти так, як смороду булі встановлені раніше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: