» »

Як відремонтуваті плеєрНа портативні mp3-плеєри, як и на іншу складаний техніку, ВСТАНОВЛЕНО гарантійний Термін. Если перебігу даного періоду годині будут віявлені несправності в работе, ві маєте право Вимагати у продавця або виробника Здійснення заміні апарату, повернення грошів або его ремонту.

Як відремонтуваті плеєр
Вам Знадоби
  • - документи, что підтверджують факт купівлі пристрою.

При вінікненні поломки портативного плеєра, на Який все ще пошірюється гарантійний договір, Переконайся в тому, что несправність булу віклікана вашим некоректно поводженням з прістроєм. Наявність зовнішніх дефектів такоже мо вказаті на ті, что плеєр піддавався зовнішньому механічному впліву, что может такоже буті причиною поломки.

Зверніть уваг, что ЯКЩО на Пристрої є Зовнішні ознакой того, что корпус плеєра БУВ Розкрити вами до Закінчення гарантійного терміну, продавець або виробник має право відмовіті вам у проведенні гарантійного ремонту.

Уважности ознайомтеся з керівніцтвом користувача и дізнайтеся, за якіх известить ві можете звернута за проведенням ремонту до Постачальника чі продавцю. Если ваш випадок Підходить под перераховані, знайдіть всю наявний у вас комплектацію даного пристрою. У обов'язковому порядку Надал продавця документи, что підтверджують факт купівлі у нього вашого портативного пристрою (касовий чек, товарний чек). У разі ВТРАТИ одного з них ві такоже можете звернута за обміном товару, поверненням грошів або ремонтом.

Зверніть уваг, что перед ремонтом Можливо Попередньо проведення експерти для встановлення точної причини ВИНИКНЕННЯ несправності. Ві можете провести ее самостійно, надалі Надал продавцеві Документи для оплати ее проведення, альо Тільки в тому випадка, Якщо не булу ВСТАНОВЛЕНО ваша вина в поломці плеєра.

Если гарантійний Термін на плеєр Вже закінчівся, зверніться в Спеціальний сервісний центр з ремонту портативних плеєрів. Зверніть уваг, что ві такоже можете звернута до продавця, щоб смороду провели ремонт через їх ремонтні Сервіси на платній Основі. Таке Можливо не у всех випадка.

Если ві хоче провести ремонт самостійно, в обов'язковому порядку ознайомтеся Із загальною інформацією по ремонту плеєра вашої МОДЕЛІ в інтернеті на Тематичність сайтах и ​​форумах, прочитайте про Особливості пристрою, Переконайся в наявності у вас необхідніх навічок для Усунення несправності. Зверніть уваг, что найчастіше поломка усувається заміною програмного забезпечення або Скиданом налаштування на заводські параметрами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: