» »

Як відремонтуваті струменевий принтерСтруменеві принтери мают й достатньо невісоку Ціну, альо при цьом Забезпечують якісну КОЛЬОРОВО печатку. При всех своих плюсах, Такі принтери годиною доставляються власникам Чимаев клопоту, відмовляючісь працювати. Можна Віднести завередувала принтер в сервісну майстерню, а можна спробуваті відремонтуваті его самому.

Як відремонтуваті струменевий принтер

Если принтер взагалі НЕ включається, тестером або пробником перевірте наявність напруги в розетці. У тому випадка, ЯКЩО у принтера є свой блок живлення, перевірте его Вихідна Напруга, зазвічай це +12 V. При відсутності віхідної напруги розберіть блок живлення и перевірте тестером ВСІ основні ланцюга, в Першу Черга Запобіжник (ЯКЩО ВІН є).

Принтер включається, альо НЕ друкує. У цьом випадка зверніть уваг на ті, чи рухається головка принтера после его включення - вона винна сделать кілька рухів, что супроводжуються характерним звуком. Если цього НЕ відбувається, то, швідше за все, Пошкодження двигун головки принтера або Керуюча схема.

Обережно посуньте головку, щоб перевіріті, чи не прікіпіла Чі вона. Знову перевірте працездатність принтера. Если головка и раніше НЕ рухається, віднесіть принтер в сервісний центр, самостійно з цією несправністю без відповідніх навічок и знань не впоратіся.

Принтер мені папір. Протріть чистою бавовняною тканини, змоченою в спірті або горілці, ВСІ напрямні и прітіскні ролики. Перевірте, чи не заклинило чи один з роликів.

Однією з найбільш часто зустрічаються несправностей струменевим принтерів є засіхання друкуючої головки. Зазвічай це Буває в тому випадка, ЯКЩО принтером Якийсь годину не корістуваліся. Если Термін простою принтера відносно невеликий, опустіть друкувальних головку на кілька годин соплами в спирт чи горілку, наліті в пластмасової кришку від банки. Потім візьміть шприц и продміть їм сопла різкімі Рухами поршня. Ця проста процедура в багатьох випадка дозволяє відновіті роботу принтера.

Если принтер не працювала й достатньо довга і друкуюча головка грунтовно засохла, для ее Очищення Пригото СПЕЦІАЛЬНІ розчини - кислотний, нейтральний и лужної. Кислотний: 80% дістільованої води, 10% спирту, 10% оцтової есенції. Нейтрально: 80% води, 10% спирту, 10% гліцеріну. Лужний: 70% води, 10% аміаку (нашатірній спирт), 10% спирту, 10% гліцеріну. Тримайте головку по черзі в кожному розчіні не менше доби, потім продуйте шприцом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: