» »

Як відформатуваті стільніковій телефонФорматування дозволяє очистити телефон від усіх Даних и повернути ВСІ зроблені налаштування до Заводська параметрах. Телефони різніх компаний форматуються по-різному, найбільш старі МОДЕЛІ можна повернути до Заводська налаштування Тільки в сервісному центрі помощью СПЕЦІАЛЬНОГО обладнання.

Як відформатуваті стільніковій телефон

Смартфони і Телефон Nokia форматуються помощью Введення комбінації цифр в режімі набору номера. Если ві наберете номер * # 7780 #, то ВСІ налаштування будут скінуті до Заводська, прот Ваші дані Залишаюсь недоторканих. При введенні * # 7370 # буде застосовання hard-reset і Телефон буде Повністю очищень и відформатованій. После Введення даної комбінації нужно вказаті код розблокування, Який за замовчуванням дорівнює 12 345.

Для форматування телефонов Samsung звітність, ввести комбінацію в режімі набору номера * 2767 * 3855 #. Всі завантажені дані користувача будут відалені, залиша позбав стандартний контент, Який БУВ встановлений на заводі-виробнику.

Для Sony Ericsson не дає існує яких-небудь спеціальніх кодів для Скиданом налаштування, за це відповідає пункт меню «налаштування» - «Скиданом до Заводська налаштування». Стільнікові телефони на Symbian форматуються помощью аналогічного коду для Nokia - * # 7370 #.

iPhone форматується з відповідного меню в розділі «налаштування» - «Загальні» - «Відновлення». Віберіть пункт «ВИДАЛИТИ ВСІ дані», после чего появится попереджувально ПОВІДОМЛЕННЯ. Підтвердіть свой вибір, после чего екран смартфона згасне, а потім з'явиться значок Очікування. После Закінчення форматування з'явиться логотип «Apple» і Телефон автоматично перезавантажіться.

Для телефонов на Android в меню телефону такоже існує відповідній пункт. Перейдіть в меню "налаштування" - "Безпека» - «Скиданом Заводська налаштування» - Скиданом установок телефону ». Всі налаштування и дані з телефону будут Повністю вілучені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: