» »

Як очистити контейнер для відпрацьованого чорнилаДогляд за прімхлівої оргтехнікою здатн звесті з розуму самого спокійного и розважлівого користувача. Чи не фахівцеві Дуже проблематично розібратіся у всех тонкощів обслуговування обладнання. Як очистити контейнер для відпрацьованого чорнила в прінтері такоже знає НЕ КОЖЕН. Що ж робити?

Як очистити контейнер для відпрацьованого чорнила
Вам Знадоби
  • вода, чиста тканина, тепла батарея

Если программа управління принтером відає ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, что контейнер для відпрацьованого чорнила повний, и НЕ Дає Нічого друкувати, значити цею контейнер слід очистити. Багато хітрощів доводитися прідумуваті Користувачи, оскількі ця проблема вінікає у шкірного. Если немає годині на виклик майстра, або Гарантійне обслуговування, Спробуйте Виконати наступні маніпуляції: дістаньте картридж з принтера.

Почістіть головку принтера, промійте картридж под водою.

Просушіть и заправте картридж новою Фарби.

Поставте ВСІ деталі на місце.

Механічне Очищення памперса картриджа завершена, тепер вимагає процес обнулення лічільніка. Для ціх цілей можна найти спеціальну програму, яка Підходить самє до потрібної МОДЕЛІ принтера. Скачайте програму для обнулення лічільніка принтера з інтернету.

Однак, можна не втрачають годину на Пошуки програми, а провести наступні Дії:
Від'єднайте кабель живлення від принтера.

Відкрійте передню кришку принтера.

Тримайте кнопку POWER на прінтері натиснута, одночасно увімкніть кабель живлення в принтер, потім закрійте кришку назад.

Відпустіть кнопку POWER.

Тепер вімкніть інтерфейсній кабель, Почекаев пріблізно 10 секунд, увімкніть кабель тому.

Роздрукуйте пробний текст. Если все Вийшла, можете роздруковуваті Потрібні папери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: