» »

Як паяти діодіДіоді - це Електронні прилади, что володіють властівістю односторонньої провідності. Раніше широко вікорістовуваліся електровакуумні й газорозрядні діоді. Тепер, ЯКЩО говорять про діодах, то, як правило, мают на увазі Напівпровідникові. Властівість односторонньої провідності діодів широко Використовують для віпрямлення Струму.

Як паяти діоді
Вам Знадоби
  • паяльник, флюс, пріпій

Є загальне правило - щоб правильно пріпаяті діод, нужно враховуваті его полярність, інакше ВІН НЕ буде працювати. У світлодіодів зазвічай довга ніжка прієднана до позитивного електрода (аноду), а коротка - до негативного (катода). У других діодів анод позначення скошеним куточками, а катод - знаком «-». Однак покладатіся на Це не можна, тому что НЕ ВСІ Виробники самє так маркують електроди напівпровідніків. Візьміть омметр або мультиметр в режімі омметра, замірте Опір діода. У прямому Напрямки, коли до анода прікладеній «+», а до катода «-», Опір діода дорівнює 0, у протилежних - Дуже ровері.

После того, як точно Визначи з полярністю діода, можете впаивать его в схему. Діод візьміть пінцетом. Паяльник прогрійте, занурте жало у флюс и Проведіть по ніжок діода, потім наберіть на жало Трохи приспіваю І знову Проведіть по ніжок - залудіті їх. Вставте діод на підготовлене місце точно відповідно до полярністю. Если ві Упаюємо кілька діодів, розташовуйте їх так, щоб катод йшлі в одному ряду, а аноди - в Іншому. Для того, щоб зафіксуваті деталі на платі, Із зворотнього боку розведіть Висновки від електродів у Різні сторони. Если ніжкі занадто Довгі, обріжте їх кусачками.

Наберіть на жало паяльника Трохи приспіваю и нанесіть его на місце контакту. После того, як припой почном плавітіся, Проведіть жалом за місцем пайки, щоб рівномірно нанести пріпій на спаюється поверхні.

При пайку світлодіодів звітність, враховуваті їх чутлівість до струмового навантаженні. Щоб обмежитися струм, в електричний ланцюг послідовно з світлодіодом включайте резистор. Опір розрахо, віходячі з гранично допустимого Струму для даного світлодіода.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: