» »

Як паяти дротов навушниківСама ненадійна частина в навушники - це провід. Йо можна передавіті, перетерті, Порватов и т.д. Що робити, ЯКЩО провід больше не передает сигнал? Можна піті в магазин и купити Нові навушники, а можна спробуваті его полагодіті.

Як паяти дротов навушників

Уважности огляньте дротов навушників. Знайдіть місце, де смороду пошкоджені. Найчастіше Надра відбувається біля штекера, біля самих навушників, рідше одного десь посередіні кабелю або безпосередно в самих Навушники, коли провід Нічим НЕ зафіксованій біля входу в корпус. Залежних від місця надріву, доведе застосовуваті Різні Способи лагодження.

Візьміть паяльник. ВІН вам Знадоби у всех випадка. Отже, ЯКЩО провід навушників перетерся або порвався десь посередіні, зробіть Наступний. Акуратно віріжте Пошкодження місце дрота. Зачістіть контакти достатньої Довжина, щоб їх можна Було спаяті.

Для зачистки ні в якому разі НЕ використовуются чем або запальнички. Покладіть провід на дощечку и кілька разів Проведіть по ньом паяльником. Ізоляція буде Знято чисто й акуратно. Візьміть каніфоль або Спеціальний склад для пайки ФС-1.

Обробіть їм контакти. Потім візьміть олово. Наберіть его Трохи на нагрітій паяльник и спаяті контакти таким чином, щоб между ними ніде НЕ залиша олов'яний перемічок. Візьміть ізоляційну стрічку. Акуратно замотайте місце пайки.

Візьміть чем. Если провід перетерся у самого штекера, вам доведеться зніматі его корпус, тому як немає возможности оголіті й достатньо довгий контакт для пайки. У цьом випадка доведе паяти безпосередно на контакти штекера. Як правило, штекери у навушників литі.

Зніміть протекційної куля пластмаси. Візьміть паяльник. Відаліть з его помощью Залишки контактів з місця пайки на штекері. Оголіті контакти на самому проводі.

Припаяйте дротов точно так само, як смороду були пріпаяні до цього, тоб червоний на місце червоного и т.д. Замотайте штекер ізоляційною стрічкою. Если дротов відірваліся у самих навушників, Дійте точно так само, як у випадка Зі штекером. Розберіть корпус навушників и припаяйте контакти так само, як смороду були пріпаяні до цього.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: