» »

Як перенести телефонну книгуМобільні телефони невіпадково мают гарантійний Термін. Смороду Постійно перебувають у нас в руках, І, будучи вельми кріхкімі виробами, при падінні смороду мают властівість Ламата. Телефонна книга більшості з нас представляет явно больше чем кількість осередків на сім-карті, призначеня для цього. Саме тому слід систематично копіюваті телефонну книгу на комп'ютер на випадок поломки стільнікового телефону.

Як перенести телефонну книгу

У Першу Черга, перевірте комплектацію телефону на предмет наявності usb дрота и диска з драйверами. У разі, ЯКЩО ВІН відсутній, купіть провід, Який Підходить для вашого телефону, а такоже скачайте програми и драйвера для сінхронізації з комп'ютером. Встановіть драйвера, после чего підключіть телефон до комп'ютера, вікорістовуючі usb дріт. Пам'ятайте, что залежних від МОДЕЛІ телефону могут знадобітіся Різні драйвера. У разі, ЯКЩО Підключення безуспішно, повторіть его з самого качану або скачайте драйвера з Іншого джерела.

Підключівші телефон до комп'ютера, Переконайся, что програмне забезпечення "бачіть" його. Використовуются програмне забезпечення для роботи з телефоном для того, щоб діслокуваті архів Повідомлень і Телефон книгу на телефоні. После цього помощью ПО скопіюйте телефонну книгу на комп'ютер, вівантажівші ее у файл.

После того, як ві збережете телефонну книгу на комп'ютері, ві зможете перенести ее на будь-який телефон. Для цього вам буде нужно так само, як и в первом кроці, Встановити необхідні драйвера и програмне забезпечення, после чего ві зможете перенести телефонну книгу в пам'ять телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: