» »

Як перепрошитого МТС-модемЯк прошити модем мтс. USB-модеми, что продаються под торговою маркою оператора стільнікового зв'язку МТС, розраховані на роботу Тільки з SIM-картою даної Компанії. Если користувач захочу Изменить оператора и вставити в Пристрій іншу карту, воно не якщо функціонуваті. Альо Цю сітуацію Цілком можна виправити.

Як перепрошитого МТС-модем
Вам Знадоби
  • - програми для перепрошивки;
  • - доступ в інтернет.

При ПОКУПЦІ USB-модему слід брати МОДЕЛІ, розраховані на роботу з будь-Якими SIM-картами. Альо ЯКЩО Вже куплено Пристрій від МТС и треба скористати услуг Іншого оператора, модем слід «разлочить, знявші з нього ВСІ обмеження. Слід знаті, что дані обмеження штучні и НЕ є особлівістю самого пристрою. Замінівші на ньом програмне забезпечення, ві зможете працювати з SIM-картами будь-яких Операторів.

Для розблокування модему вам Знадоби утіліта DC unlocker, ее можна найти в мережі. Скачайте ее, потім вставте USB-модем з SIM-картою Іншого оператора в комп'ютер и встановіть орігінальну програму зв'язку від МТС. Запуск установки проходити автоматично.

После установки у вас запітають 4-значний код картки, введіть его. После цього попросять 16-значний код, у відповідь на це закрійте програму зв'язку и запустіть DC unlocker. У полі Select manufacturer віберіть вариант ZTE datacards. У полі Select model - Autodetect (recommended).

Натісніть кнопку з малюнком лупи, программа почном поиск і визначення модему. После знаходження пристрою в поле для Виведення ІНФОРМАЦІЇ, в Нижній частіні програми среди других рядків буде Вказаною статус модему - Locked.

Для разлочіванія модему натісніть кнопку Unlocking, потім Unlock. После цього ваш Пристрій можна буде використовуват з SIM-картами будь-яких Операторів стільнікового зв'язку.

После розблокування модему на ньом залиша стара програма зв'язку, що не всегда Зручна. Хорошим варіантом є Використання прошивки з Дуже зручне програмою HUAWEI Modem Micro. Вона працює з операційнімі системами Windows XP, VISTA, 7, Підходить для модемів: HUAWEI E150, Е156, Е160, E173, E220, E1550, E1750. Для перепрошивки підключіть Пристрій без сім-карти (це ВАЖЛИВО!), Почекаев, поки будут встановлені ВСІ драйверів (ЯКЩО модем раніше НЕ підключався). Запустіть програму прошивки, Прийміть стандартну догоду про Використання та натісніть кнопку Next.

Колі программа виявило модем, вновь натісніть кнопку Next, в новому вікні натісніть Start. Почнет перепрошивка запісаної в пам'ять модему програми. Віглядаті це буде й достатньо загрозліво - Пристрій буде тріщаті, вогник індікатора Моргат. Во время роботи програми Забороняється закривати ее, відключаті живлення комп'ютера, вітягуваті модем, запускаті Інші програми. Всі це может привести до виходе пристрою з ладу. После Закінчення роботи програми війміть модем, вставте в нього SIM-карту потрібного вам оператора и починаєм роботу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: