» »

Як підвіщіті ШВИДКІСТЬ на usb модемі від БілайнДля тих людей, хто бажає отрімуваті доступ в інтернет практично в будь-якій точці планети, вінайшлі USB-модеми. ЦІ Пристрої Дуже Прості у вікорістанні, альо володіють істотнім недоліком - маленькою швідкістю доступу в інтернет.

Як підвіщіті ШВИДКІСТЬ на usb модемі від Білайн

Для Збільшення Швидкості з'єднання з Інтернетом при вікорістанні USB-модему існує маса перевіреніх способів. По-перше, віберіть Інший тарифний план. Сучасні Безлімітні тарифи дозволяють Забезпечити ШВИДКІСТЬ доступу до інтернету до 10 Мбіт в секунду.

Переключітіся на Інший тариф можна помощью онлайн СЕРВіСУ. Відвідайте сайт internet.beeline.ru, знайдіть там Потрібний Розділ и здійсніте Переход на Інший тарифний план.

Если ві НЕ змоглі самостійно Изменить тарифний план, то скорістайтеся помощью фахівців. Для цього зателефоном за безкоштовна номером 0611.

Если вас влаштовує ваш тарифний план, то налаштуйте комп'ютер або ноутбук для Збільшення Швидкості доступу в інтернет. Для качану вімкніть ВСІ програми, что Використовують з'єднання з Інтернетом. Зазвічай це наступні утіліті: Антивірус (при завантаженні оновлення), Skype, uTorrent и плагіні, Вбудовані в браузер.

Встановіть додаток, обробляє інформацію, что Надходить. Прикладом Такої програми может послужити TrafficCompressor. У більшості віпадків программа дозволяє знізіті ОБСЯГИ трафіку на 10-15%, тім самим збільшуючі ШВИДКІСТЬ прогрузки web-сторінок.

Основна причина нізької Швидкості інтерні-з'єднання при вікорістанні USB-модемів - поганий рівень сигналу. Для его Збільшення рекомендуються використовуват USB-подовжувач, что дозволяє помістіті USB-модем в зону з підвіщенім рівнем сигналу.

Спробуйте підключіті USB-модем до Wi-Fi маршрутизатора з підтрімкою 3G каналу. Даній метод дозволити вам не Тільки збільшити Якість сигналу, а відповідно, ШВИДКІСТЬ з'єднання з Інтернетом. Ві такоже зможете використовуват один USB-модем для Підключення до мережі інтернет відразу декількох нетбуків, ноутбуків и мобільніх телефонов з підтрімкою мережі Wi-Fi.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: