» »

Як підключаті синтезаторУ інтернеті можна зустріті Величезне кількість статей, Які опісують, як треба підключаті гітару до решті апаратурі. А ЯКЩО людина, Припустиме, що не гітарист, а клавішник? Так что Йому тепер, что НЕ запісуватіся? Ан ні! Підключіті можна практично все практично до Всього. Торкнемося Цю делікатну тему и розповімо, як підключіті синтезатор до комп'ютера і не тільки.

Як підключаті синтезатор

Насправді все Дійсно просто. Від нас не нужно ніякіх складних пізнань техніки та електроніки. Для того щоб підключіті синтезатор до комп'ютера, можна використовуват один з варіантів - прямий або опосередкованих.

Прямий шлях - найпростішій І ШВИДКО. Для такого роду Підключення нужно шнур, Яким зазвічай гітарісті підключають свой інструмент до колонки. Зазвічай на задній панелі синтезатора, поряд з гніздом для блоку живлення находится порт для Підключення кабелю. Один Кінець цього шнура з'єднуємо з клавішамі, Інший Кінець з'єднуємо з комп'ютером. Варто звернути уваг, что у даного кабелю джек однозначно перевіщує Розміри гнізда на звуковій карті.

Для того, щоб подібний конфуз НЕ ЗАВАДІВ подальшій работе, БУВ спеціально розробленні перехідник з великого джека на малий. І помощью даного перехідніка кабель легко и без Перешкоди помістіться в гніздо комп'ютера.

Варто так само звернути уваг на ті, что на звуковій карті находится кілька портів прийому. Як мінімум їх два. Зелений та рожевий. Зелений порт призначеня для Виведення аудіо-ІНФОРМАЦІЇ, або, говорячі простою мовою, до нього підключаються колонки. Рожевий же порт призначеня для запровадження ІНФОРМАЦІЇ подібного типу, або ж, Кажучи простіше, туди підключається мікрофон.

Це Якраз ті, что нам нужно. З'єднуємо кабель помощью перехідніка з мікрофоннім портом комп'ютера. Налаштовуємо на комп'ютері чутність мікрофона, и можна Проводити запис. Тільки слід врахуваті, что на звук просто так не запишеться. Для цього Потрібні певні програми. Зазвічай Використовують Такі як FL Studio або Sony Sound Forge. ЦІ програми дозволяють легко и ЗРУЧНИЙ редагуваті запісані файли и зберігаті їх у ЗРУЧНИЙ для нас форматі.

Це БУВ прямий способ. Тепер розглянемо посередній. У прінціпі, від прямого ВІН відрізняється позбав тім, что между комп'ютером и синтезатором з'являється ще й мікшерній пульт. ВІН дозволяє регулюваті гучність, перемікаті каналізац, ЯКЩО інструментів декілька, и вміє Багато чого ще. Альо Це вже на любителя.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: