» »

Як підключіті другу лініюЧі доводи вам пропускаті ВАЖЛИВО Дзвінок во время телефонної Розмови? Если так, то ві оцініте ПЕРЕВАГА Використання Другої Лінії. При надходженні виклику во время Вчинення Розмови ві почуєте сигнал, и зможете відповісті на Дзвінок, що не переріваючі поточної Розмови.

Як підключіті другу лінію

Використовуват Дві Лінії во время телефонної Розмови можна помощью опції «Очікування виклику», яка актівується через меню телефону. У більшості стільніковіх Операторів ця послуга безкоштовна, альо про всяк випадок, уточніть цею момент, звернувши в Абонентське службу свого оператора.

Включення опції «Очікування виклику» віконується через меню телефону в настройках вікліків, и для більшості телефонов не якщо відрізнятіся від наведення нижчих прікладів. Так, на телефонах Nokia слід Войти в меню, потім вібрато «Параметри» - «Виклик» и актівуваті пункт «Дзвінок», А щоб Включити Цю ж опцію в iPhone, нужно Відкрити «налаштування», перейти в Розділ «Телефон» и Включити « Очікування виклику ».

После того, як опція буде включена, в момент телефонної Розмови ві почуєте звуковий сигнал, что сообщает вам про ті, что вас віклікає Інший абонент. Поглянувші на дисплей, ві зможете актівуваті вхідній Дзвінок, що не переріваючі Розмови на поточному Лінії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: