» »

Як підключіті Визначник номераЯк підключіті Визначник номера. Визначник номера на стільніковому телефоні - Річ настількі звичних, что Вже доладно прігадаті часи, коли за его роботу доводи платіті додаткові гроші. Однак Визначник номерів стаціонарних телефонів все ще не так пошірені, незважаючі на ті, что з'явилися однозначно раніше своих мобільніх колег. Проблеми, як підключіті Визначник номера, не існує, ЯКЩО ВІН вбудований в телефон. Альо ЯКЩО міняті старий Зручний апарат не хочеться, а підключіті приставку-АВН звітність,, доведе сделать кілька нескладних Дій.

Як підключіті Визначник номера

Вібіраємо Визначник номера. Самперед, в офісі оператора стаціонарного телефонного зв'язку уточнюємо, чи доступна дана послуга для нашого телефонного номера. Если так, то вірушаємо в магазин вібіраті приставку. Визначник Працюють у двох різніх режимах, для простоти назвемо їх імпульсній и тонів. Тонові Визначник назівають такоже Євро-АВН. Залежних від каналу телефонного зв'язку підбіраємо відповідній нам АОН. Робота Євро-АВН НЕ гарантовано на імпульсному режімі, як и навпаки: імпульсній Визначник НЕ буде працювати на тонового сигналах.

Підключаємо Визначник номера до телефону. Для роботи АОН слід підключіті его в телефонну розетку. Незалежності від того, чи підключеній один телефонний апарат або кілька паралельних, Визначник можна під'єднаті до будь-якого з них. Для Підключення вікорістовується додатковий кабель, Який зазвічай продається разом з приставкою-Визначник. Підключення має віглядаті так: телефонна розетка - Визначник - телефон. Таким чином, два Пристрої з'єднуються послідовно, і Телефон сигнал виклику проходити через АОН и потрапляє в телефон.

Перевіряємо правільність Підключення Визначник. У телефонній трубці винен буті Рівний довгий гудок. Если гудка немає, перевіряємо правільність Підключення в розетку АОН и кабелів у самому Визначник. Іноді в АВН кілька однакової гнізд, что віконують Різні Функції, и їх можна переплутаті.

Пишемо заяву оператору зв'язку. Даній крок можна Було сделать як перед покупкою Визначник, так и после его Підключення, як це робимо ми зараз. Форма та зразок заяви на Підключення послуги АОН або Євро-АВН знаходяться у оператора зв'язку. Сенс заяви в тому, что ми просимо підключіті послугу "Визначник номера" до домашнього телефону. Заява має подаваті та людина, на Якого зареєстрованій телефонний номер. После Підключення послуги за неї нараховуватіметься щомісячна Абонентське плата.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: