» »

Як підключіті супутникову тарілкуЯк підключіті супутникову тарілку. У віддаленіх від міст місцях Буває Важко налаштуваті телевізор помощью звічайної антени, альо самє в таких місцях телевізор часто - єдине джерело ІНФОРМАЦІЇ про ті, что відбувається в Країні и в мире, а такоже вчитель, порадник и стабільне джерело розваг.

Як підключіті супутникову тарілку

Віберіть місце установки супутнікової тарілкі, Керуючому тім, что ВСІ супутники розташовуються в південному Напрямки, ЯКЩО ві живете в північній півкулі, и відповідно в північному, ЯКЩО ваше півкуля Південне. Будь-яка Перешкоди На лінії «супутник - антена», даже листя дерев, зроблять прийом неможливим.

Перевірте, чи є Вибране вами місце вдалині компромісом между простотою установки (обслуговування) та захіщеністю від небажаним стороннього впліву на тарілку.

Зберіть антену за Інструкцією, яка додається до неї.

Встановіть ее в вибраному місці (прікрутіть кронштейні, повісьте антену) так, щоб булу можлівість регулювання.

Підготуйте кабель, ВСТАНОВИВ вісокочастотні F-роз'єми, ЯКЩО антена Віддалена від телевізора.

З'єднайте конвертер и ресівер помощью кабелю. Підключіть приймач до телевізора.

Підведіть електрик до місця установки антени.

Підключіть ресивер и телевізор до харчування.

Встановіть антену в тому Напрямки и под тім кутом, что й у сусідів.

Натісніть пару раз кнопку «i», ЯКЩО купили Вже налаштованості ресівер. Если ні, то входите в меню и дотримуйтесь Вказівок, пока не побачим на екрані телевізора, настроювальні шкали якості. Если сигнал виявленості, переходьте до пункту 13.

Змініть злегка вертикальний кут нахилится тарілкі. Если сигнал НЕ віявляється, Спробуйте ще раз або перейдіть до пункту 12.

Надал антені необхідній нахил, Попередньо скоріставшісь програмою Satellite Antenna Alignment для розрахунку кута установки, уточнивши координати помощью GPS-навігатора.

Повільно Повертаюсь антену в горізонтальній площіні, Домагала максимального уровня сигналу.

Затягніть ВСІ болти кріплення. Натісніть OK в меню Налаштування.

За Назв каналів Переконайся, что спіймалі тієї супутник.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: