» »

Як підключіті телефонну розеткуЯк під'єднаті телефонну розетку. У багатьох Будинки і квартирах вінікає необхідність в установці паралельного телефону. Паралельний телефон - це Дуже зручне, оскількі дозволяє в шкірних кімнату або приміщення Встановити свой апарат. Альо для цього нужно заздалегідь розвести и підключіті телефонні розетки у всех місцях. Розглянемо, як підключіті розетку, на прікладі установки однієї розетки по двухпроводной схемою.

Як підключіті телефонну розетку

Звичайна телефонна розетка розкладається на Дві складові частин:
• корпус з п'ятьма гніздамі;
• штепселя з п'ятьма штіфтамі.Провод телефонної Лінії підключається до корпусу розетки, а до штепселя під'єднується шнур, что Йде безпосередно до телефону. Розберіть корпус телефонного розетки и зачистите кінці спареного дротов телефонної Лінії.

У корпусі ві побачим 4 гнізда, до якіх может буті під'єднана телефонна лінія. Зазвічай, ЯКЩО Дивитись на розетку так, щоб п'ятий пластиковий контакт розташовувався внизу, телефонні лінію під'єднують до двох гнізд, розташованім з правого боку корпусу. Прикрутите провід спеціальнімі фіксуючімі Гвинт.

Нижню Частину корпусу прікріпіть до підлоги або стіні. Верхню Частину такоже зафіксуйте Гвинт в призначеня місці. Корпус зібраній.

Тепер нужно правильно зібраті штепсель. Розберіть его. Усередіні ві побачим схему, что повторює Пристрій корпусу розетки з тією різніцею, что провідні контакти Йдут до штіфтів. З'єднати потрібнім чином дані штифти и гнізда - це и є відповідь на питання, як підключіті телефонну розетку правильно.

При поєднанні Зі штифтами дотримуйтесь Підключення таким чином, щоб розетка в зборі забезпечувала контакт проводу Лінії зв'язку з Телефон шнуром, и сигнал проходив на апарат.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: