» »

Як спійматі сигнал супутникаЯк спійматі супутник. Супутникове телебачення дозволяє прійматі телевізійні сигналі цифрового якості, Які перевершують традіційні аналогові. Крім того, їм можна користуватись в будь-якому місці планети, аби булу зона покриття необхідного сателіта. Супутникова тарілка здатн НЕ Тільки прійматі, альо и передаваті цифрові пакети, тім самим вінікає можлівість Підключення до глобальної мережі Інтернет, Незалежності від наземних ліній передач. Єдине, что сделать звітність,, - зловити и налаштуваті сигнал Із супутника.

Як спійматі сигнал супутника
Вам Знадоби
  • - Супутниковий телевізійний ресивер;
  • - программа Satellite Antenna Alignment;
  • - телевізор;
  • - компас.

Встановіть супутникову тарілку на стіні, даху або просто у дворі на стовп. Ретельно закріпіть ее, щоб Неможливо Було вітрі ее зрушіті. У Іншому випадка сигнал буде збіватіся. Если монтаж будете віробляті в бетонну або цегляний стіну, то Найкраще скористати анкерними болтами. Кронштейн для кріплення антени винен буті встановлений строго горизонтально або ж вертикально, залежних від варіанту.

Прієднайте на кінці штанги тарілкі конвертер (головку). Візьміть коаксильной кабель, зачистите его, стежте за тим, щоб его екран НЕ МАВ контакт з центральною жилою. За помощью f-конекторів, підключіть его до гнізда конвертера. Другий Кінець закріпіть в гнізді супутникового ресивера (або dvb-карти (внутрішньої чи зовнішньої), або телевізійного).

У первом випадка є можлівість користуватись услуг супутникового інтернету. Если вибрать тв-ресивер, то з'єднайте его з телевізором. Останній включіть и налаштуйте на дмв-канал, просто запустіть сканер и Зупиніть его на тв-картинці з Вказаною моделлю пристрою.

Візначте географічні координати місця, широту и довготу там, де ві проводите монтаж антени. После цього дізнайтеся на сайті На даний http://www.lyngsat.com/, Які супутники є можлівість прійматі.

Віберіть один з них, а такоже запішіть технічні дані транспондера, что веде мовлення тв-сигнал, Наприклад, 11760v27500, де 11760 частота в МГц, v - вертикальна полярізація, h - горизонтальна, 27500 - символьне ШВИДКІСТЬ. Крім того, існує Ku, C-band ДІАПАЗОН. Чи не можна прійматі одночасно сигналі з усіх діапазонів, Тільки окремо. Тому слід правильно візначаті дані транспондера.

Візначте сектор знаходження необхідного супутника. Для цього слід скористати компасом. Знайдіть напрямок на Південь. Потім скорістайтеся програмою Satellite Antenna Alignment. Візначте в ній градус напряму на Південь, Наприклад, Донецька область (Україна) розташована на 37 град. с.д. и 48 град. В.Ш., на Південь відповідає 36 градус. Тім самим, ВСІ супутники праворуч від цієї Лінії мают менший чем 36 градус, Наприклад, 13e, 5e (e - східна довгота, «east»).

Направте антену на Потрібний сектор. Припустиме, ведете настройку на супутник Hotbird 13e. Відповідно, відкладіть по компасу азимут вправо від Напрямки на Південь: 36-13 = 17 градусів. Введіть настройки транспондера в супутникового ресівері у вкладці «Установки».

Встановіть антену у вертикальне положення, Трохи ослабте кріплення, альо щоб вона булу в натяг. Проскануйте сектор, тоб Повільно переміщайте ее вправо-вліво, ЯКЩО сигналу з супутника на ТЕЛЕВІЗОРІ немає, то підніміть злегка ее. Знову виконан Цю ж операцію, поки не якщо стійкого сигналу.

Закріпіть супутникову тарілку в цьом положенні и відрегулюйте конвектором вновь силу сигналу. Зафіксуйте его. На ТЕЛЕВІЗОРІ проскануйте весь ДІАПАЗОН транспондерів з Вибраного супутника и збережіть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: