» »

Як поміняті динамік на телефоніЯк поміняті динамік. Сучасні телефони Вже давно Вийшли за рамки Кишеньковий «дзвонілок» и гаджетів для набору и відправкі СМС. Можлівість прослуховування музики та перегляду відео активно вікорістовується Володар мобільного апарата, тому Одне з оснащеними современного телефону - Динаміки, часто бувають схільні до поломок и Прокуратура: з ладу.

Як поміняті динамік на телефоні
Вам Знадоби
  • - Набір вікруток;
  • - вологі серветки або ватний диск, змоченій спиртом;
  • - новий динамік, Який буде монтуватіся вместо Зламане.

Як поміняті динамік на телефоні
Купуйте новий динамік (оригінальний або неорігінальній), відповідній Для Вашої МОДЕЛІ стільнікового телефону. Обов'язково зверніть уваг на відповідність всех звукових характеристик (гучність ДИНАМІКА, частота та ін), так як Динаміки для стільніковіх телефонов різних моделей відрізняються один від одного. Чи не треба гнатися за орігінальнімі запасних частин для мобільніх телефонов, Які так наполеглива рекламуються и предлагают продавцями. Така деталь, як динамік буде працювати коректно Незалежності від свого походження. Це дозволити вам заощадіті кошти, так як різніця в ціні буде й достатньо значний.

Зніміть корпус телефону и відкріпіте гвинти, Які заважають вам дістатіся до старого ДИНАМІКА. Если є Пластмасові клепки, то їх нужно акуратно зрізаті.

Демонт старий динамік. Делать це треба максимально акуратно, контакти не повінні буті сильно зачеплені и в результаті цього пошкоджено.

Акуратно очістіть від пилку, что звільнівся. Зробити це можна за помощью вологої серветки або проспіртовані ватного диска.

У зворотнього порядку приступите до монтажу нового ДИНАМІКА. Підключіть контакти. У Деяк випадка может знадобітіся додаткова подпайкі. Новий динамік винен прілягаті щільно, інакше ВІН буде відаваті сторонні шуми и звукові коливання. Використовуются двосторонній скотч, Який можна буде трошки прогріті для того, щоб новий динамік Повністю ставши на місце.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: