» »

Як поміняті картридж на Canon PixmaБезперебійна робота принтера может буті забезпечен Тільки при належноє догляді за ним. Однією з профілактичних операцій при обслуговуванні струменевим принтера Canon Pixma є встановлення системи безперервної подачі чорнила и заміна друкувальних картриджа. Для кожної конкретної МОДЕЛІ порядок Дій при заміні картриджа может Дещо відрізнятіся, альо Загальні принципи однакові.

Як поміняті картридж на Canon Pixma
Вам Знадоби
  • - викрутка.

Ознайомтеся з прістроєм системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ), Якою обладнання струменевий принтер. Ця система подає чорнило до друкуючої голівкі Зі спеціальніх резервуарів. СНПЧ Включає в себе резервуари для чорнила, а такоже силіконовий шлейф з картриджами, что НЕ мают традіційного наповнювача. Система подачі чорнила герметична, розрідження в ній вірівнюється надходження чорнила в картриджі з ємностей.

Зніміть панель струменевим принтера, на якій є написа. Подденьте викрутки кут панелі и без зусіль підійміть ее за край. Зніміть білу обведені, потягнувші ее вниз и на собі и звільнівші від засувок. Відкрутіть два гвинти, розташованіх в передній частіні принтера и три гвинти, наявний ззаді. Тепер від'єднайте бічну панель.

Покладіть шлейф системи безперервної подачі чорнила. Спочатку включіть принтер. Дочекайся, коли каретка Вийди з місця Паркування в центр принтера. Потім вімкніть живлення, вісмікнувші мережевий шнур. Від'єднайте картриджі. Тепер відкрійте кришку праворуч и через Спеціальний технічний отвір заведіть шлейф СНПЧ в принтер. Прієднайте до шлейфу кліпсу-фіксатор и протягніть шлейф до каретки принтера.

З усіх картриджів зніміть наклейки. Свердлов, что входять в ремонтний комплект, збільште відчини в картриджах до 4 мм. Встановіть в відчини Силіконові ущільнювачі. На картриджі з чорним чорнилом прікріпіть кліпсу для утримання шлейфом. На шлейф надіньте куточки и підключіть его до картриджів.

Встановіть у принтер картриджі, проклавші шлейф системи безперервної подачі чорнила в кліпсу-Тримач. Дотримуйтесь при цьом порядок кольорів.

Усередіні принтера встановіть утрімує кліпсу, на якій закріпіть шлейф СНПЧ. Віведіть шлейф праворуч и закріпіть. Відрегулюйте Довжину шлейфу системи подачі чорнила, щоб ВІН НЕ перехілявся и НЕ провисати. Тепер остаточно встановіть на місце панель І білу обведені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: