» »

Як помітить дисплей комп'ютераЕкран комп'ютерного монітора зазвічай забруднюється Дуже Швидко. Завдяк пластиковому Покриття, что вінікає на ньом статичному заряду и постійному невелика нагріванню, пив так и Липне на ваш екран. Як ВИДАЛИТИ ее и як зробити, щоб вона НЕ накопічувалася так Швидко? Для цього існує кілька відмінніх и дієвіх способів.

Як помітить дисплей комп'ютера

Краще решение буде використовуват скрінсейвер - Пристрій, з одного боку укомплектованості м'якою губкою з поролону, покритием мікрофіброю, а з Іншого - щіткою з м'якою Довгого щетиною. До скрінсейверу додається спрей, Створений спеціально для очищення екранів. Кошторісі легкими Рухами Щітки Більшу Частину пилку з екранах, потім побрізкаті его Спреєм и акуратно протріть м'якою губкою. Підходить скрінсейвер як для комп'ютерних моніторів, так и для телевізорів.

Если у вас немає подібного пристрою, можна скористати Волога серветки. Існують як СПЕЦІАЛЬНІ серветки для моніторів, так и безліч других їх Видів. Можна даже скористати звічайній Волога серветки для рук або для гігієні немовлят. После протирання екранах Волога серветки непогано протерту его ще й серветки з мікрофібрі.

Если ні вологих серветок, можна використовуват спрей для миття скла. Тільки беріть найменша агресивний. Брізнувші один-два рази на екран, легкими круговими Рухами протріть его насухо.

Если екран сильно ЗАБРУДНЕННЯ, можна відключіті монітор від мережі и протерту м'якою серветки змоченою рідіною для миття посуду. После цього стерти миючий засіб звічайної Волога серветки и вітерті насухо серветки з мікрофібрі.

Чи не використовуются при очіщенні екранах монітора ніякі абразівні та агресівні (кіслотні або лужні) миючі засоби. Чи не Варто такоже використовуват органічні розчинники, масла або намагатіся механческі ВИДАЛИТИ забруднення. Если від бруду Неможливо позбутіся самостійно, зверніться в сервісну майстерню, щоб унікнуті псування пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: