» »

Як поставити Заборона викликуЗаборона виклику - це Зручна и незамінна послуга для тих, хто хоче захістіті собі від дзвінків з небажаним номерів або хто хоче зовсім відпочіті від вхідніх дзвінків. Абонентам найбільшіх российских Операторів нужно позбав підключіті послугу (за помощью СПЕЦІАЛЬНОГО номера).

Як поставити Заборона виклику

Компанія "Білайн" дозволяє своим абонентам блокувати НЕ Тільки вхідні дзвінкі, альо й вихідні, Міжнародні Виклики, дзвінкі в роумінгу. Отріматі докладніші Відомості ВСІ абонентів "Білайн" можуть прямо на Офіційному сайті | Статистика оператора або за номером (495) 789-33-33. Заборона встановлюється відправкою USSD-запиту на номер * 35 * пароль #. Если ві раніше НЕ змінювалі пароль и ВІН у вас Стоїть за умовчанням, значити, це пароль 0000. У Вашому розпорядженні для Зміни пароля є USSD-команда ** 03 ** старий пароль * новий пароль #.

Актівація послуги "Заборона виклику" у оператора зв'язку "МТС" можлива Завдяк Системі самообслуговування под назви "Інтернет-Помічник" і "Мобільний помічник" (просто наберіть короткий номер 111). Крім того, вам Кімнати для відправкі SMS-повідомлень 111 (у тексті повінні містітіся цифри 2119 або 21190). Абонентам "МТС" такоже доступна відправки заяви на Підключення послуги факсом на номер (495) 766-00-58.

Користувачі мережі "Мегафон" теж могут блокувати и вхідні дзвінкі, та вихідні (причому будь-якого типу: Міжнародні, внутрішньомережеві и так далі), и смс-повідомлення. Для того щоб підключіті "Заборона виклику", звітність, на клавіатурі мобільного телефону набраті USSD-команду * код послуги * особистий пароль #. За замовчуванням для всіх абонентів встановлений пароль 111 (ві можете Изменить его в налаштування телефону). Отріматі необхідній код послуги Заборона ві можете на Офіційному сайті | Статистика Компанії (у Спеціальному розділі находится цілий список).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: