» »

Як полагодіті адаптер харчуванняВипадка, коли адаптер живлення системного блоку персонального комп'ютера виходе з ладу, зустрічаються повсюдне. Комп'ютер у такій сітуації або просто не включається, або ж вімікається через певні проміжкі годині. Можна спробуваті виправити Цю сітуацію самостійно.

Як полагодіті адаптер харчування

Вімкніть системний блок вашого персонального комп'ютера від електрічної мережі. Від'єднайте від нього ВСІ дрота, а потім візьміть хрестово викрутки. Зніміть ліву бічну панель. За помощью цієї ж викрутки на задній торцевій стороні системного боки вікрутіті два гвинти, что утрімують адаптер харчування. Вгорі системного боки є планка, яка такоже его утрімує.

Зігніть ее. Потім, вікрутіті ще два болти, Які кріплять блок живлення до внутрішньої панелі корпусу системного блоку. Уважности огляньте корпус блоку. Більше его ніщо не винних утрімуваті. Если є додаткові болти, вікрутіті їх. Потім від'єднайте ВСІ кабелі живлення, Які Йдут від адаптера живлення до вінчестера, приводу, и до матерінської плати.

Відключіть їх. Потім війміть адаптер харчування з системного блоку. Зверніть уваг на запах. Если адаптер харчування пахне Гаром, пріпініть ВСІ Дії и несіть его в сервісний центр. Самостійно полагодіті вам его НЕ вдастся.

Візьміть звічайній насос, щоб полагодіті адаптер харчування. МОЖЛИВИЙ причиною виходе з ладу адаптера живлення є засмічення его пилом. У результаті цього ускладнюється робота Охолоджуюча кулера, ВІН почінає обертатіся повільніше, через что сам адаптер живлення перегрівається и вімікається.

Продуйте насосом через відкриту поверхню кулер блоку живлення, щоб ВИДАЛИТИ якомога больше пилку. После цього підключіть его на колішнє місце. Если ВІН НЕ почав нормально працювати, слід звернути в сервісний центр, оскількі виправити адаптер харчування самостійно в такому випадка вам не вдастся.

Придбай новий блок живлення, ЯКЩО старий почінають НЕ удалось. Підбірайте его, віходячі з характеристик старого. Можете взяти блок живлення Трохи могутніше, щоб був Певний запас на тій випадок, ЯКЩО ві, Наприклад, вірішіте підключіті ще один жорсткий диск або dvd-прівід. Прослідкуйте, щоб габарити нового адаптера живлення НЕ відрізняліся від его попередники, інакше могут вінікнуті Проблема з монтажем в корпус системного блоку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: