» »

Як полагодіті пульт від телевізораЯк полагодіті телевізор. Робота майстра по ремонту електропріладів, здебільшого, Полягає в тому, щоб провести ремонт не який-небудь складної техніки, а техніки «легкого бою» - пульти дістанційного Керування від телевізорів або магнітол. ЦІ Пристрої приходять в Непридатність набагато частіше самих пріладів, Якими управляються ЦІ пульти. Велика частина несправностей, Які зустрічаються в ціх пультах, могут буті зроблені будь-яким чоловіком, Якби ВІН розібрав цею пульт. З цієї статьи ві дізнаєтеся, Що потрібно сделать, щоб полагодіті пульт від телевізора в домашніх умів.

Як полагодіті пульт від телевізора
Вам Знадоби
  • Пульт ДУ, паяльник, комплект змінніх гумових виробів.

Пульт дістанційного Керування Виконання з твердої пластмаси, а клавіатура Зроблено з м'якої, альо міцної гумі. Гума є хорошим еластичний матеріалом. Альо з годиною гума может стіратіся. За один переглядання передачі клавіатура пульта может буті Використана від декількох разів до десятків разів. Помножте це значення на кількість передач, реклам або серіалів, а потім помножте на 365 днів у году. За рік у вас Вийди немаленька цифра. Тому клавіатура так Швидко стірається.

Усередіні корпусу пульта, под клавішамі каналів, є невелікі гумові вироби, Які мают форму кола з отвором. Если замініті ЦІ гумка, то пульт заживемо новим життям. Такоже проблема может Криту в забрудненості контактів, до якіх прімікають кнопки клавіатурі або в розріві Деяк проводів. Для Вирішення проблем «брудних контактів» Достатньо скористати ватою, змоченою в спірті або одеколоні. Для Вирішення проблеми «обрів проводів» Варто скористати нагрітім паяльником. Просто припаяйте ВСІ з'єднувальні дрота, Які знаходяться не так на місці.

Для заміні гумових гуртків звітність, розібраті куль ДУ. Змочіть ВСІ контакти Волога серветки або ваткою, змоченою в спірті. Приклейте новий комплект гумових кружків на місце старих гуртків, Які за кілька років ЕКСПЛУАТАЦІЇ Прийшли в Непридатність. После складання пульта у зворотню порядку, перевірте працездатність пульта.

Крім стандартного способу перевіркі роботи пульта, можна скористати цифровим фотоапаратом. Наведіть фокус на віхідну віконце сигналу пульта ДУ, натісніть на будь-яку кнопку пульта ДУ. При Працюючий пульті управління на екрані фотоапарата винен з'явитися промінь ультрафіолету, Який не видно Людський оку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: