» »

Як полагодіті пультЯк полагодіті пульт. Ві, як и всегда, вірішілі посмотреть телевізор после Важка трудового дня, альо Раптена зрозумілі, что деякі або даже ВСІ кнопки пульта відмовляються працювати? Це й достатньо Поширена Ситуація. Пульти від телевізорів ламаються часто, ТОМУ ЩО їх дуже посилам експлуатуються кожен день.

Як полагодіті пульт

Спочатку оцініть стан свого пульта. Причин поломки пульта может буті безліч, найпошіреніші з них - Падіння, при якому может тріснуті корпус и відламана небудь елєменти, и забруднення. Простіше за все, зрозуміло, купить новий пульт, Аджея ВІН не так Вже и доріг. Однак проблема Полягає в тому, что далеко не для всіх моделей телевізора можна прідбаті пульт.

Найбільш частою причиною відмові тихий чі других кнопок є потрапляння жиру та других ЗАБРУДНЕННЯ всередину через відчини для кнопок. Пульт нужно почистити ізнутрі.Для качана війміть батарейки и вікрутіті гвинти з корпусу (ЯКЩО смороду є). Если корпус з'єднаній НЕ Гвинт, то просто подденьте половинку корпусу плоскою викрутки и роз'єднаєте Дві половинки.

Тепер уважности огляньте плату пульта. Подівіться, де є плями від жиру и бруду, ЯКЩО є крихти и Дрібне сміття, то потрусивши его. Огляньте на предмет забруднення такоже и гумові кнопки.

Візьміть ватяний Палички и змочіть ее в спірті. Протріть ВСІ місця плати, де є жир, а такоже протріть спиртом гумові кнопки. Краще Виконати процедуру два рази. После цього пройдіться по деталях сухий ватно паличка.

Аналогічнім чином обробіть зсередіні верхню Частину корпусу пульта, Аджея там теж накопічується Величезна кількість бруду та жиру.

Зберіть пульт. Для цього вставте на місце верхню половинку и прікрутіть ее болтами, а в тому випадка, ЯКЩО їх немає, то просто стісніть Дві половинки до характерного клацання.

У тому випадка, ЯКЩО на пульті пошкоджена та або Інша кнопка, яка вам потрібна, то, швідше за все, вам доведеться ее замініті. Для цього з гумової Частини віріжте ножиць кнопку, відповідну за формою и розміром, альо ту, якій ві мало корістуєтеся б або не корістуєтеся зовсім. Непрацюючий кнопку теж віріжте, на ее місце підставте одному. Зберіть пульт.

Звертайтеся Зі Своїм пультом Дбайливий, Аджея в один прекрасний момент ВІН может пошкодітіся так, что его Вже НЕ почінаєш. Наприклад, багаті громадян Любляна сідаті на пульт и переламуваті плату навпіл. І до речі, дере чем розбіраті пульт, Спробуйте для качана замініті батарейки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: