» »

Як полагодіті роз'єм для навушниківНавушники найрізноманітнішіх Розмірів и тіпів Використовують в багатьох Електрон прилаштувати, Наприклад, в плеєрах або гарнітурах мобільніх телефонов. Іноді при необережному поводженні виходе з ладу роз'єм, с помощью Якого навушники під'єднуються до пристрою. Починка роз'єму зазвічай НЕ займає Багато годині и НЕ вімагає ПРОФЕСІЙНОГО обладнання.

Як полагодіті роз'єм для навушників
Вам Знадоби
  • - паяльник;
  • - флюс;
  • - припой;
  • - нитки.

Огляньте електронний Пристрій, до Якого прієднуються навушники. МОЖЛИВИЙ причиною відсутності звуку может стать забруднення роз'єму. У цьом випадка прочистите гніздо для штекера заточеною сірніком або зубочисткою. При необхідності очістіть від ЗАБРУДНЕННЯ мініатюрній штекер (его ще іноді назівають «джек»).

Если опісані заходь не привели до результату, перевірте, чи працює Пристрій з іншімі (Справний) Навушники того ж типу. За відсутності звуку и в цьом випадка причину слід шукати в тій частіні роз'єму, яка розташована на Електрон Пристрої.

Розберіть Пристрій, відкрутівші Кріпильні елєменти. Проведіть по стику, что з'єднує деталі корпусу, нігтем або шпильку (бажано НЕ МЕТАЛЕВИЙ). После розбирання огляньте гніздо, в Яку вставляється штекер. Перевірте, наскількі Надійні електричної контакти. При необхідності відновіте з'єднання, прогрів їх паяльником.

Если гніздо роз'єму справно, приступайте до ремонту штекера («джека»). ВІН может буті в різному віконанні, альо всегда Складається з кільця, гільзі и наконечника. Розберіть роз'єм и огляньте площадку, яка призначила для пайки. Если вона має нікелеве покриття, зчістіть его и залудіті паяльником.

Зачістіть дрота, что ведуть від штекера до навушників. Тієї дріт, Який Утворення скрученими жилами екранах, Попередньо укоротите. У Іншому випадка можливе его замикання.

Одягніть на проводки захисні трубки, а потім припаяйте дрота до контактів «джека». Тепер трубки можна зрушіті на контакти.

Припаяйте до гнізда загальний провід. При цьом небажано використовуват легкоплавкий пріпій. Если жало паяльника занадто ШИРОКЕ, бажано заузить его напилком.

Вставте кабель в кріплення. Для надійності намотайте на провід кілька вітків суворої нитки. Закріпіть нитку, крапнувші на ее витки розігрітій каніфоллю (звічайній вузол послабити кріплення).

Прикрутите до гнізда Захисний Ковпачок. Вставте штекер в роз'єм и перевірте его справність, підключівші до плеєра. Если все Зроблено акуратно и правильно, ві почуєте з навушників довгоочікуваній звук.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: