» »

Як полагодіті екран телефонуВі упустили телефон и розбили его дисплей. Таке может трапітіся з шкірними. На щастя, заміна екранах в телефоні - порівняно нескладних Операція. Все, что вам Знадоби - це сам дисплей и Спеціальний набор вікруток.

Як полагодіті екран телефону
Вам Знадоби
  • Новий дисплей
  • Спеціальний набор вікруток
  • Баночка для дрібніх деталей

Чи не піддавайтеся паніці даже у тому випадка, ЯКЩО ваш телефон коштує кілька тисяч рублей. Дисплей - НЕ найдорожча его деталь. Екранах для більшості телефонов продаються за ціною порядку 300 рублей. Лише Дуже Великі дисплеї коштують около тісячі рублей.

Візьміть ваш телефон в магазин, в якому продаються запчастини до стільніковіх телефонов. Покажіть его продавцями, и ВІН відразу скаже, Який самє екран вам потрібен и чі є ВІН в наявності.

Если ві збіраєтеся міняті дисплей самостійно, а спеціальніх вікруток у вас немає, Придбай в тому ж магазині и їх. Ні в якому разі НЕ намагайтеся Відкрити телефон звічайній викрутки. Ві зіпсуєте шліці на Гвинт, после чего вивернуті їх буде Неможливо.

Чи не кладіть екран в кишеню - ВІН Дуже кріхкій. Несіть его додому в пакеті.

Если ві даже Трохи сумніваєтеся у своих силах, краще відразу віддайте телефон и дисплей в найближче майстерню. Ві витрати на его заміну больше коштів, потім на внутрішню результат буде гарантованого. Если ваш телефон має тачскрін, то за заміну в ньом дисплея краще не братися даже досвідченому домашньому майстр.

Введіть в пошуково систему запит вигляд: "how to replace display in (назва МОДЕЛІ телефону)". Знайдіть ілюстроване покроковий керівництво Опис по заміні дисплея у своєму телефоні.

Віберіть у наборі вікруток биту, відповідну увазі шліца у гвинтів, что застосовуються у Вашому телефоні. Встановіть ее в ручку викрутки, после чего негайно закрійте коробку від набору, щоб НЕ розгубіті Інші біті.Віключіте телефон, війміть з нього SIM-карту и акумулятор. Покладіть їх в таке місце, де смороду НЕ загубляться.

Розбіраючі телефон, в точності дотримуйтесь всех рекомендацій Керівництва. Всі деталі, Які й достатньо Малі, кладіть не так на стіл, а в баночку. Інакше ві можете одним необережному рухом змахнуті їх Зі столу на підлогу. Особливо це стосується гвинтів. Обов'язково записами, гвинти Якої Довжина відповідають Яким відчинять в телефоні.

Заміна дисплея в більшості віпадків здійснюється без пайки, тому паяльник НЕ Знадоби. Проробляйте Цю процедуру акуратно, щоб НЕ розчавіті новий екран.

Зберіть телефон у зворотню порядку. Будьте уважні, щоб Встановити на місце ВСІ зняті з нього деталі.

Покладіть SIM-карту и акумулятор назад у телефон. Увімкніть его та Переконайся, что новий дисплей працює. Такоже упевніться, что в ньом як и раніше Працюють ВСІ кнопки, а такоже вібро, мікрофон и динамік.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: