» »

Як почистити принтерЕсли принтер друкує некоректно, найімовірніше, ВІН вімагає діагностікі та ремонту. Часто причиною порушеннях у работе принтера становится его забрудненість, и в цьом випадка ві можете спробуваті самостійно очистити внутрішні поверхні принтера для Поліпшення его працездатності.

Як почистити принтер

Чи не використовуются вогненебезпечні чістячі Речовини та аерозолі в процесі Очищення принтера. Если тонер з картриджа попал на одяг, зніміть его сухою тканин і віперіть одяг у холодній воде.

Щоб унікнуті опіків, що не торкає до Вузли термозакрепленія тонера и областям вокруг нього. Если тонер розсіпався - не допускайте его потрапляння в діхальні шляхи.

Перед качаном Очищення обесточьте принтер и зніміть з нього кришку. Суху м'якою тканини протріть від пилу и бруду приймальний ролик для паперу, Намагаючись НЕ пошкодіті Механізм.

Чи не тісніть на приймальний та реєстраційний ролики - протирайте акуратно. Потім акуратно очістіть тією ж тканини напрямні транспортного ролика и его вузол. Для того, щоб Запобігти надалі плями на папері и ее застрягання, очістіть тканини вихідний ролик.

Відкрійте верхню кришку, щоб вітягті з принтера картридж. Від'єднайте кріплення и акуратно вітягніть картридж назовні, що не торкаючи контактів и НЕ допускаючи трівалого перебування картриджа на Яскраве Світлі.

Очістіть м'якою сухою тканини поверхні корпусу картриджа, що не вікорістовуючі аерозолів и Летючий розчінніків. Очістіть поверхню заряджає ролика и помістіть его назад в картридж, после чего встановіть картридж на свое місце всередіні принтера и закріпіть фіксаторамі.

Пілозахісні скла блоку лазера протріть м'яким ватним тампоном, такоже НЕ вікорістовуючі рідін. После Очищення закрійте ВСІ кришки принтера и перевірте Якість друку, підключівші его до комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: