» »

Як перевіріті блок живлення на працездатністьЯк перевіріті блок живлення на працездатність. Если комп'ютер НЕ включається, то виною тому может буті згорілій блок живлення. Природно, що не нужно відразу йти в магазин и купуваті новий. Спочатку звітність, перевіріті працездатність блоку живлення. Можливо, проблема зовсім не в ньом.

Як перевіріті блок живлення на працездатність
Вам Знадоби
  • Робочий комп'ютер, скріпка, викрутка, мультиметр.

Візьміть Інший робочий комп'ютер. Акуратно від'єднайте дрота від блоку живлення и зніміть его. Підключіть блок живлення, Який нужно перевіріті. І Спробуйте запустіті комп'ютер. Если ВІН НЕ включівся, ще раз перевірте правільність Підключення всех проводів І знову запустіть. Если комп'ютер вновь не включила, значити, ваш блок живлення Згорів.

Если у вас под рукою немає Іншого РОБОЧЕГО комп'ютера, зніміть блок живлення и відкрійте его. Уважности огляньте все всередіні. Если ві побачим вспухшіе конденсатори, відчулі запах гару або побачим розлитої клеєння рідіну на платі, то ваш блок живлення Згорів.

Если всередіні ніякіх Пошкодження не виявлено, звітність, спробуваті запустіті блок живлення окремо від комп'ютера. Велика частина блоків живлення оснащена навантажувально резисторами (віняток могут становитися деякі Китайські МОДЕЛІ), тому замкнути дрота и перевіріті працездатність блоку живлення буде безпечно.

Покладіть блок живлення на підлогу и перевірте, щоб под ним не Було ніякіх металевих предметів. Візьміть шлейф, Який підключається до матерінської плати, віберіть чорний и зелений провід. Замкніть звічайній Канцелярська скріпкою Обидва дрота. Замість скріпкі можна використовуват будь-який металевий предмет. Если блок живлення включівся (заробів кулер, включівся світлодіод приводу), значити, проблема не в ньом. Це найпростішій способ перевіріті блок живлення на працездатність.

Далі буде звітність, перевіріті напругу на всех виходе БП. Воно Буває 3-х Видів - +3,3 V (помаранчевий), +5 V (червоний и білий), +12 V (жовтий и синій). Краще перед перевіркою підключіті до блоку живлення невелика НАВАНТАЖЕННЯ, Наприклад, автомобільну лампочку. Беремо мультиметр и по черзі підключаємо его до шкірного виходе. Перед перевіркою ВСІ роз'єми краще продути, щоб прібраті накопічілася пив. Невелікі відхилення в напрузі Допустимі. Если ж відхилення становляит больше 0,5 V, значити, проблема самє в цьом місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: