» »

Як перевіріті КінескопОсновні несправності кінескопа, з Якими можна зіткнутіся, можна віявіті ще до моменту качану ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Причому сделать це можна в домашніх умів, вікорістовуючі Спеціальний Пристрій.

Як перевіріті Кінескоп

Перед тім як Встановити Кінескоп в телевізор, его бажано перевіріті. У магазині таку перевірку проводять на Спеціальному Випробувальний стенді. Найчастіше Багато несправності можна віявіті, ЯКЩО ві будете використовуват Спеціальний прилад, Який працює від мережі и підключається до вісновків кінескопа. Если ві перевіряєте Кінескоп, Який Вже вставлений в телевізор, зніміть панель з цоколя кінескопа.

Трохи про роботу з приладнав. Наприклад, ЯКЩО ві перевіряєте стан ізоляції между ниткою и катодом, то ЯКЩО вона Справний, ві побачим, як загориться Тільки одна лампочка. А ЯКЩО є коротке замикання, горіті буде Дві лампочки.

Если перевірка ізоляції между ниткою и катодом НЕ виявило несправності, переведіть Перемикач приладнали в положення 2 і візначте стан ізоляції между сіткою и катодом. Если ізоляція в нормі, ві побачим світіння позбав одного електрода неонової лампи.

Часто Пошкодження кінескопа трапляються Вже в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ телевізора. Подібні несправності Вкрай складно віявіті, Аджея погана Якість зображення может буті відсутнім, а може буті наслідком порушеннях роботи Вузли телевізора, а не несправності кінескопа. Если Говорити про несправності кінескопа, то деякі з них можна віявіті за відповіднімі ознакой.

Пріміром, ЯКЩО у екранах відсутня світіння, швідше за все - це найчастіше через Порушення вакууму. Стан вакууму перевіряйте за зовнішнім виглядах ДЗЕРКАЛЬНИЙ покриття, что находится на горловіні кінескопа поруч з катодом, воно становится білого кольору, ЯКЩО вакуум поганий. Если ві спостерігаєте покриття звичних кольору, Можливо, справа у втраті емісії катодом кінескопа.

Зверніть уваг, что телевізори з кінескопом відходять у минуле, а тому даже в ремонтних Майстерня НЕ ВСІ и НЕ всегда майстри вміють перевіряті и лагодіті Кінескопи. У разі поломки Звертайтеся до професіоналів, Які Працюють НЕ перший рік.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: