» »

Як перевіріті оригінальний телефонПри ПОКУПЦІ стільнікового телефону велика ймовірність того, что ВІН может віявітіся підробленім. Як же візначіті орігінальність мобільніка, щоб не "Залишити біля Розбита корита»?

Як перевіріті оригінальний телефон

Купуючі телефон, ознайомтеся з основних аспектів, у тому чіслі и зовнішнім виглядах. Пам'ятайте, что на сайті На даний виробника Ви завжди зможете найти цікаву інформацію про обраної вами МОДЕЛІ. Зверніть уваг на Якість и шрифт покажчіків бренду и номера МОДЕЛІ, фарбування корпусу, охайність окрем деталей дизайну, Якість збіркі.

Наступний параметром Відмінності орігіналу від підробкі є вага. Врахуй, что у телефонов, что підтрімують одночасно кілька мереж (GSM / UMTS (3G), GSM / CDMA), вага буде однозначно відрізнятіся від аналогів з підтрімкою Тільки однієї мережі.

Ретельно перегляньте меню, функціональність и Якість перекладу. Переконайся в тому, что в обраній МОДЕЛІ телефону ВСІ розділи меню мают якісний переклад и НЕ містять орфографічніх помилок. Зверніть уваг на Иконки в меню - у підробленіх телефонов смороду однозначно відрізняються.

Не забувай и про ті, что оригінальний телефон містіть стікері, Які підтверджують перевірку апарату (РСТ, ССС). У підробок Такі сертифікати відсутні або неграмотно оформлені и однозначно відрізняються від істінніх Сертифікатів. Альо и тут велика можлівість того, что партія телефонов могла буті завезена на теріторію вашої країни контрабандно, через что смороду такоже НЕ будуть мати таких Сертифікатів.

Перевірте орігінальність, зателефонувавші на гарячу лінію виробника и назвавши IMEI свого телефону. Через кілька хвилин оператор сповістіть вас про результати.

Будьте пільні, дуже ВАЖЛИВО и місце придбання телефону. Пам'ятайте: ВСІ Великі Магазини и Офіційні дистриб'ютор мают у продаж Тільки Оригінальні МОДЕЛІ стільніковіх телефонов, Які пройшли ВСІ Рівні державного контролю та мают гарантію виробника. Майте на увазі: на звічайній прайси або базарі Такої ПРОДУКЦІЇ мало.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: