» »

Як перевіріті прошивку nokia 5800Прошивка дозволяє однозначно удосконаліті мобільний Пристрій Nokia и відріті перед вами НОВІ ГОРИЗОНТИ Використання якісного ПЗ. Головне - знаті, яка самє прошивка ВСТАНОВЛЕНО на Вашому стільніковому.

Як перевіріті прошивку nokia 5800
Вам Знадоби
  • мобільний телефон Nokia 5800, программа Updater.

Як правило, Всі моделі телефонов надходять у продажів з прошивкою виробника. Чи не віключенням є мобільний Пристрій Nokia 5800. Сейчас Ситуація склалось таким чином, что цею Пристрій віпущено з декількома версіямі прошивки. Тому при необхідності ві самостійно можете візначіті версию безпосередно в місці продаж або будинку, ЯКЩО, Наприклад, телефон находится у вас Вже давно.

Безумовно, найпростішій способ перевіріті прошивку Nokia 5800 - це набраті на своєму мобільному Пристрої комбінацію * # 0000 #. Даній код є найбільш відомим и Поширення среди Користувачів стільніковіх телефонов. ВІН дозволити без проблем и за лічені секунди вивести на дисплей таблицю з усіма Даними прошивки, а такоже ее версию. После того як Необхідна інформація отримай, користувач может приступити до самостійного оновлення та Поліпшення основних функцій прошивки.

Існує ще одна можлівість дізнатіся номер прошивки на телефоні Nokoa 5800. Ві можете завантажити з офіційного Мережева ресурсу Компанії Nokia програмне забезпечення Update. Потім встановіть додаток на свой персональний комп'ютер. После чего підключіть до нього свой мобільний Пристрій. Всі ЦІ Прості Дії віведуть на екран ПК дані про прошівці Nokia 5800 и покажуть, яка версия булу ВСТАНОВЛЕНО на стільніковій Останньоі.

Варто зауважіті, что ВСІ ЦІ Прості Дії допоможуть вам Швидко візначіті версию прошивки стільнікового. А такоже унікнуті фальсіфікації у разі, ЯКЩО ві купуєте телефон не в сертіфікованої точці продаж, а «з рук». Таким чином, можна заощадіті НЕ Тільки свои кошти, альо а година, ТОМУ ЩО не доведеться нести мобільний Пристрій в сервіс, щоб смороду здійснілі перепрошивку або апдейт функцій телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: