» »

Як перевіріті трансформаторСЬОГОДНІ в багатьох квартирах встановлені точкові світильники з напругою 12 В. Джерелом живлення для них є міська електрична мережа 220 В.

Як перевіріті трансформатор

Для зниженя напруги електрічної мережі в даним випадка Використовують трансформатори. У Основі будь-якого пристрою такого роду находится сердечник и обмотка, виконан ізольованім проводом. За своїй конструкції І ТЕХНОЛОГІЇ виготовлення трансформатори для світільніків Схожі з традіційнімі силовими апаратами, відповідно, причини виходе з ладу такоже могут буті спільнімі.

Щоб перевіріті трансформатор самостійно и візначіті причину поломки, звітність, розуміті, что Можливі несправності могут буті двох Видів: електричної и Механічні. Несправності механічного характеру вінікають внаслідок поломки вісновків, екранах, кріпільної арматури, сердечника або каркаса трансформатора. До електричних неполадок відносяться всілякі замикання между витками обмоток, коротке замикання обмотки на сердечник (екран, корпус, або арматуру), обрів обмоток, Пробій между обмотками, місцевий перегрів, Зменшення опору ізоляції.

Почінаті перевірку слід Із зовнішнього Огляду трансформатора на предмет можливіть механічніх поломок. У разі їх Виявлення звітність, усунуті ВСІ наявні Механічні дефекти. Для того щоб перевіріті трансформатор самостійно на електричної неполадки, буде нужно прилад - омметр. З его помощью можна здійсніті перевірку на коротке замикання между обмотками и корпусом трансформатора. Для цього нужно Включити прилад между висновка різніх обмоток, або ж между висновка и корпусом трансформатора.

За помощью омметра перевіряється Опір ізоляції, для Якого ВСТАНОВЛЕНО своя фізична величина, залежних від герметізації пристрою. Для герметизованих трансформаторів вона винна становитися не менше 100 Мом, а для негерметізованіх - не менше 10 МОм.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: