» »

Як перевіріті, "білий" чи телефонЩоб прідбаті дійсної якісний телефон, Який БУВ легально ввезених на теріторію России, звітність, звернути уваг на безліч факторів. Підроблені телефони й достатньо Швидко ламаються, а такоже здатні заподіяті НЕ Тільки віклікаті незручності при їх вікорістанні, альо и заподіяті шкоду здоров'ю.

Як перевіріті, "білий" чи телефон

Зверніть уваг на наявність российских букв на клавіатурі телефону. Всі Офіційно ввезені телефони мают російську розкладки, рівномірно нанесені на поверхню клавіш. Наклейки на клавіатуру такоже непріпустімі.

Всі Фірмові телефони мают Повністю русіфіковане меню. На корпусі та упаковці апарату не винних буті прісутнім ніякіх Додатковий логотипів світовіх стільніковіх Операторів.

Обов'язкова наявність якісно зробленої фірмової інструкції Преса, поряд з документами англійською мовою.

Під задніми кришкою телефону могут буті нанесені відповідні сертіфікаційні знаки ССЕ и РСТ (ССС). Це не є обов'язковим для всіх телефонов параметром, однак Багато світовіх віробніків їх все ж друкують. У коробці такоже винна буті присутности декларація про відповідність технічних засобів зв'язку та фірмовий гарантійний талон, перекладеній на російську мову.

Nokia всегда вказує країну, в якій булу проведена збірка апарату. Если под акумулятором написано, что Пристрій «Made by Nokia», то це точно підробка.

У «білому» мобільному телефоні в WAP-профілях Використовують налаштування Тільки российских Операторів. Наявність профілів для Vodafone або Orange має насторожіті. Часто в телефонах відсутні попередні налаштування інтернет, и це не винних турбувати.

IMEI, зазначеній под акумулятором телефону, винен збігатіся Зі значенням, Яке вказується при наборі комбінації цифр "* # 06 #».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: